Strona 1 z 4

Jakie narzędzia do firmy

Post: 16 maja 2018, 10:46 - śr
autor: aleksandra.87
Cześć,

Wespół z kolegą chcemy utworzyć własną firmę budowlaną, aktualnie oprócz poszukiwania nowych ludzi pragniemy znaleźć potrzebne do pracy narzędzia. Macie może jakiś sprawdzony sklep z narzędziami typu narzędzia do drewna ręczne . Będę wdzięczny za jakiekolweik porady albo pomoc. Może ktokolwiek z was także prowadzi podobny biznes. Wszytkie wskazówki mile widziane

Re: Jakie narzędzia do firmy

Post: 23 czerwca 2018, 15:15 - sob
autor: lenka34
My już inwestujemy w reklamę teraz, sprawdzamy różne formy i teraz jestesmy bardzo zadowoleni z wyników osiągniętych dzieki gadżetom reklamowym. Udało nam się bardzo dobre zamówić na http://www.izisport.pl/produkty.html - takie niekonwencjonalne pokrowce z nadrukami i widać że docierają one do dużej ilości osób i spełniają swoją rolę

Re: Jakie narzędzia do firmy

Post: 12 sierpnia 2018, 21:33 - ndz
autor: Leno
Wszystko zależy od tego co planujecie robić. Mój mąż prowadzi zakład ślusarski więc inwestuje w narzędzia do obróbki metalu. Z reguły zamawia narzędzia i akcesoria w sklepie http://artykulytechniczne.pl/produkty/frezy.html . Tu mają bardzo duży wybór profesjonalnych jak i podstawowych narzędzi ślusarskich, które przydają się w przeróżnych pracach.

Re: Jakie narzędzia do firmy

Post: 16 sierpnia 2018, 14:33 - czw
autor: Aligator
Zasadniczo w firmie przydać się mogą przeróżne urządzenia i sporo zależy od tego, czym firma dokładnie ma się zajmować. Ja sam ostatnio kupowałem wyposażenie do magazynu i postawiłem na solidne taśmy modułowe, wózki przemysłowe, trochę palet. Takie rzeczy jak najbardziej przydają się, zwłaszcza w przemyśle.

;)

Re: Jakie narzędzia do firmy

Post: 21 sierpnia 2018, 17:43 - wt
autor: onaion
W firmie oprócz narzędzi na pewno przyda się jeszcze jakiś sprzęt biurowy. Mam tu na myśli głownie drukarki - ich nie może zabraknąć w żadnej firmie, bez względu na branże. Jeśli szukalibyście tanich drukarek laserowych lub atramentowych, to polecam zajrzeć na https://www.drukuj24.pl/ - maja tam tego typu sprzęt w naprawdę atrakcyjnych cenach, na pewno się nie zawiedziecie. A przy okazji możecie tam również zamówić tanie tusze i tonery, a także inne artykuły biurowe dla firmy.

Re: Jakie narzędzia do firmy

Post: 11 października 2018, 15:29 - czw
autor: Biała15
W każdej firmie na pewno przydadzą sie taśmy klejące, Jest bardzo fajna strona na której możesz sie zaopatrywać w nie w bardzo dobrej cenie https://tasmaklejaca.pl/ Znajdziesz tutaj każdy typ tasmy klejącej jaki istnieje na rynku. Pod każdą działalność :) Taśma klejąca to coś co przyda sie w najmniej oczekiwanym momencie i dobrze jest mieć pod ręką dobrą rolkę :)

Re: Jakie narzędzia do firmy

Post: 18 października 2018, 14:40 - czw
autor: buntowniczka90
Wszystko zależy co dokładnie szukasz... Przykładowo do efektywnego polerowania świetnie się sprawdzą ściernice, a właśnie tego typu elementy możesz zakupić na stronie martinno-abrasives.pl (link) . Co ważne, proponowane przez nich ściernice są mocne, wydajne. Można je zakupić w dowolnej wielkości.

Re: Jakie narzędzia do firmy

Post: 19 października 2018, 10:31 - pt
autor: Rucen
Jeśli prowadzisz własną firme na pewno będziesz potrzebować własnej strony www. Z tego co wiem firma damtox.pl tworzenie stron www jako usługe świadczy na bardzo wysokim poziomie. Moim zdaniem spokojnie możesz się z nimi skontaktować i ustalić wstepne warunki współpracy oraz wycenę projektu, który by Cię interesował!

Re: Jakie narzędzia do firmy

Post: 31 października 2018, 11:53 - śr
autor: wawka
Mówicie o firmie budowlanej? Jeśli tak, to nie może zabraknąć porządnego młota wyburzeniowego. Profesjonalny sprzęt w tego typu biznesie, to wręcz podstawa i wymóg. Ze swojej strony mogę wam polecić ofertę sklepu https://phuabc.com.pl/mloty-wyburzeniowe - mam nadzieję, że znajdziecie tam wszystko to, czego potrzebujecie.

Re: Jakie narzędzia do firmy

Post: 02 listopada 2018, 12:15 - pt
autor: xihut
WEdług mnie w biznesie najważniejsze jest tak naprawdę nowoczesne oprogramowanie. To podstawowe narzędzie w dzisiejszych firmach. Warto zainwestować w dedykowane oprogramowanie od https://pl-pl.facebook.com/ITMAGINATION/ - takie oprogramowanie najlepiej się sprawdza ;)