elektryk_opłaca się?

Dyskusje na różne tematy

elektryk_opłaca się?

Postautor: Lifts » 05 maja 2018, 15:37 - sob

Jeździcie może elektrycznymi samochodami? Jakoś ta elektromobilność zaczyna się wreszcie ruszać u nas w kraju, więc może warto w nią zainwestować? Jak myślicie?
Lifts

Re: elektryk_opłaca się?

Postautor: Krokowiec » 19 maja 2018, 18:23 - sob

Myślę, że to fajna opcja i przyszłościowa. Mało spalin, cicha jazda. Z niezawodnością elektroniki różnie bywa, ale pewne elementy jak silniki krokowe, raczej nie padną.
Krokowiec

Postautor: March » 26 czerwca 2018, 18:29 - wt

Dużym plusem elektryków jest ogromny komfort jazdy. To nawet nie ma porównania ze spalinowymi. W ogole odkad mamy w domu tez elektryczny samochod da sie wyczuc roznice uzytkowania. To auto w ogole sie nie psuje! A dla kobiety to ogromnie wazne jak wiadomo ;p Juz nawet to łądowanie nie jest jakos bardzo uciazliwe. U nas w wawie greenway postawil kilka ładowarek, a i na trasach ich przybywa, wiec spokojnie mozna sobie poukladac przejazdy
March

Postautor: lukoo » 27 czerwca 2018, 17:22 - śr

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Według mnie to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
lukoo

Postautor: wampum » 29 czerwca 2018, 11:45 - pt

Super! Wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady! Z całą pewnością przydadza mi się.
wampum

Postautor: klopsik » 12 lipca 2018, 10:09 - czw

Na pewno jeśli chodzi o mechanikę takich aut, to jest dużo prostsza niż w klasycznych autach spalinowych. Już sama budowa silnika jest o wiele prostsza w samej budowie. Każdy mechanik sobie poradzi z takimi naprawami - tak mi się wydaje.
Przynajmniej ci mechanicy z listy http://autogratis.pl/naprawa/samochodow ... e-typy-aut
klopsik

Postautor: Beowolf » 12 lipca 2018, 14:49 - czw

Jakoś nie ufam tego typu autom. Podejrzewam że ich naprawa będzie o wiele droższa niż w przypadku tradycyjnych samochodów. Ostatnio musiałem regenerować turbinę, ale nie zapłaciłem wcale dużo - zajęli się tym specjaliści w AMSerwis, ale założę się, że problem z mocą w elektrycznym aucie będzie równoznaczny z wydaniem majątku na naprawę.
Beowolf

Postautor: Magelan60 » 27 listopada 2018, 07:23 - wt

Warto porównać ceny u kilku firm i wybrać tę najkorzystniejszą. U nas w domu całość usług wykonywała jednak firma (tutaj sprawdź która). Polecam każdemu
Magelan60

Postautor: onaion » 16 stycznia 2019, 09:42 - śr

A słyszeliście już może o samochodach autonomicznych, zwanych także samosterującymi? Czytałam o nich ostatnio na stronie https://dariuszstasik.com/pojazdy-autonomiczne/, są jeszcze bardziej nowoczesne niż samochody elektryczne ;) Podobno takie pojazdy autonomiczne już za kilkanaście lat mają się pojawić na drogach. Co o tym sądzicie? Podoba się Wam taka idea?
onaion

Postautor: tedingara » 16 stycznia 2019, 12:24 - śr

Póki co słyszę o wiele więcej opinii, że się nie opłaca.

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne