Jak wrócić do formy po ciąży?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jak wrócić do formy po ciąży?

Postautor: Biała15 » 24 stycznia 2020, 07:27 - pt

Na początku i tak nie możesz dzwigać ale o cardio nikt nic nie mówił prawda? polecam bieżnię https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... ammer.html na pewno będzie to dobry sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Po za tym cena nie jest jakoś bardzo wygórowana.
Biała15

Postautor: krystek » 28 stycznia 2020, 18:08 - wt

Po ciąży zawsze możesz zrobić sobie małą strefę fitness. Wejdź na akcesoria do sal fitness sklep internetowy i zobacz, co z tych rzeczy może Ci się przydać. Ja kupowałem kilka przedmiotów żonie i była bardzo zadowolona, ćwiczy systematycznie w domu i nie musi nigdzie wychodzić.
krystek

Postautor: gorski » 25 czerwca 2021, 23:28 - pt

Jeśli chodzi o ćwiczenia na brzuch, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://fitrepublic.pl/10-najlepszych-i ... e-brzucha/ . Macie tam 10 najlepszych i oczywiście prostych ćwiczeń na mięśnie brzucha. Myślę, że warto się tam rozejrzeć, bo dzięki temu można bowiem mieć naprawdę piękny i umięśniony brzuch.
gorski

Postautor: corolla2 » 19 września 2021, 10:31 - ndz

Po ciąży często występuje też suchość pochwy. Mało która kobieta się do tego przyznaje, ale taka przypadłość powoduje ogromny dyskomfort. Jeśli tak jest to zainteresuj się preparatem Vagisan. Możesz zakupić krem lub globulki, tutaj decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.
corolla2

Postautor: wawka » 03 stycznia 2022, 11:42 - pn

Siłownia, siłownia i jeszcze raz siłownia :) Dodatkowo pamiętajcie o odpowiedniej suplementacji i stosowaniu odżywek, które wam pomogą w powrocie do formy. Warto zwrocić uwagę na stronę https://odzywkarnia.pl/ z masą ciekawych artykułów i rankingow. Dzięki temu, wybierzecie najlepszą opcję dla siebie.
wawka

Postautor: Kasia36 » 21 stycznia 2022, 22:08 - pt

Ja kupiłam sobie śmieszne koszulki na siłownię i zaczęłam trenować. Nie ma co się stresować i pospieszać. Podejdź do tego na spokojnie, ćwicz dla siebie, potraktuj to jako relaks. Możesz wybrać aktywność fizyczną dopasowaną do swojej kondycji albo skorzystać z pomocy trenera personalnego.
Kasia36

Postautor: Rusałka » 03 maja 2022, 14:21 - wt

No na pewno będzie trzeba trochę popracować, szczególnie jeśli sporo przytyłaś. Zamiast męczyć się w domu nieskutecznymi ćwiczeniami pomyśl o takim rozwiązaniu jak fitness Kraków w klubie Energym. Tam możesz poćwiczyć pod okiem doświadczonego trenera, który dostosuje ćwiczenia do twoich możliwości oraz powie jak wykonywać je skutecznie.
Rusałka

Postautor: limonit » 13 maja 2022, 11:09 - pt

Przytyłam niestety bardzo dużo w ciąży, a przy małym dzieciątku średnio z czasem, szczególnie że karmiłam więc musiałam być ciągle przy nim.. Wykupiłam sobie spersonalizowany plan treningowy i zaczęłam ćwiczyć w domu - jestem bardzo zadowolona z efektów, ale wiadomo - wszystko zależy od tego, ile czasu chcesz przeznaczyć na ćwiczenia
limonit

Postautor: karat » 15 maja 2022, 12:11 - ndz

Stopniowo, cierpliwie i wytrwale. Nie ma pośpiechu.
karat

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne