Strona 1 z 2

Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Post: 01 maja 2018, 18:43 - wt
autor: Aime
Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Re: Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Post: 02 maja 2018, 14:31 - śr
autor: labetas
Ja mam w Warta i nie narzekam

Re: Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Post: 10 maja 2018, 13:54 - czw
autor: hennka
Zmienialiście niedawno ubezpieczenie samochodu? Jakie firmy oferują teraz najlepsze ubezpieczenie? Jakie polecacie? Patrzyłam tutaj https://najtaniejuagenta.pl/ na różne oferty oc i ac. Można w ten sposób porównać najlepsze oferty. Korzystaliście z takiej pomocy?

Re: Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Post: 19 maja 2018, 19:43 - sob
autor: onaion
Z doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że lepiej nie sugerować się tym, że ktoś Wam powie, że w danej firmie najlepiej ubezpieczyć auto. Najlepiej samemu skorzystać z kalkulatorów i wycen, które pokażą Wam, ile będzie wynosiła składka na ubezpieczenie i dzięki temu będziecie mogli sobie porównać różne oferty. Na przykład na http://fullpolisa.pl/wylicz-skladke/ubezpieczenie-oc-i-ac-samochodu-ciezarowego-i-dostawczego/ możecie sobie wyliczyś składkę na ubezpieczenie samochodu dostawczego. Mi bardzo ta strona pomogła w wyborze, więc polecam ;)

Re: Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Post: 31 sierpnia 2018, 09:50 - pt
autor: Vinop
Ja Wam mogę bardzo polecić mtu24. Świetna firma. Jak tu już pisałem w innym wątku, obecnie jestem rowerzystą – do pracy mam zbyt blisko, aby potrzebne mi było utrzymanie samochodu – ale jak byłem jeszcze kierowcą, to wszystko tam właśnie załatwiałem. Szczególnie polecam pomyśleć o NNW - https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komu ... zenie-nnw/ - bardzo mi się kiedyś, w dość ciężkim momencie mojego życia, przydało. A pomyśleć, że byłem o krok od zbagatelizowania tej oferty… Musiałem mieć jakąś intuicję jednak ; ).

Re: Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Post: 27 grudnia 2018, 19:26 - czw
autor: tolka
Nie ma co patrzeć gdzie ktoś jest ubezpieczony bo to różnie wychodzi, kwestia indywidualna. Dlatego to trzeba sobie swoje parametry tutaj w wyszukiwarce wpisać https://kioskpolis.pl/ i wyjdzie czarno na białym gdzie najtaniej

Re: Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Post: 28 stycznia 2019, 10:48 - pn
autor: Baudrillard724
Ja korzystam z oferty ubezpieczeniowej firmy Gothaer – mam u nich OC oraz Autocasco :). Niedawno zdecydowałem się także na ubezpieczenie Auto Assitance Plus, tutaj można się z nim zapoznać, jeżeli ktoś akurat szuka takiej opcji: https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... ance-plus/. Przyznam, że jestem bardzo zadowolony – od dawna zresztą mnie kusiło, żeby w takie ubezpieczenie się zaopatrzyć. Co prawda ja wykupiłem je na dłuższy okres, ale zapoznając się z ofertą zauważyłem, że można je zorganizować sobie już na okres od 30 dni. Może to być zatem bardzo kusząca opcja dla tych, którzy potrzebuję tego na okazjonalny dłuższy wyjazd, na przykład za granicę, ale nie interesuje ich ciągłe korzystanie z tej oferty. W ramach takiego Auto Assitance otrzymujemy pomoc techniczną, pomoc w różnych kwestiach podróży, wsparcie informacyjne i znacznie więcej – także powodów do wykupienia takiego ubezpieczenia jest sporo ;).

Re: Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Post: 18 lutego 2019, 23:48 - pn
autor: płaczka
Przy wyborze ubezpieczenia swojego samochodu korzystałam z tego rankingu na najlepsze oc https://ranking-oc-ac.pl/, udało mi się znaleźć ofertę o 150 zł niższą niż płaciłam do tego pory, to za samo oc to bardzo dużo przecież. Mam stary samochód także ac opłacać nie mogę, nie mniej jak będę zmieniać na pewno takie ubezpieczenie też wezmę pod uwagę, wydaje mi się, że spokojniej człowiek się wtedy czuje za kierownicą. A co do samych firm wydaje mi się, że nie już lepszych czy gorszych, są tylko lepsze oferty :)

Re: Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Post: 19 lutego 2019, 12:59 - wt
autor: paniola
Ja zawsze korzystam z tej samej firmy i jestem zadowolona, składki na jednolitym poziomie. Jeżeli macie zamiar szybko pozbyc się samochodu to skup warszawa kupieauta.pl to najlepsze miejsce dla Was. Skupują samochody w każdym stanie technicznym, za gotówke. Dojeżdzają do klienta, a wycena samochodu jest całkowicie bezpłatna.

Re: Gdzie macie ubezpieczony samochod?

Post: 01 marca 2019, 13:17 - pt
autor: marciniak
Ubezpieczenie to jedno, a realia to drugie. Ostatnio i tak musiałam sama wzywać pomoc drogową bo ubezpieczalnia nie chciała mi pomóc. Na szczęście było to w Poznaniu i pomogli mi panowie z Fast Trans: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/firma/. Polecam zapisać sobie namiary.