Walka z celllulitem

Dyskusje na różne tematy

Re: Walka z celllulitem

Postautor: Lipka33 » 31 lipca 2018, 09:41 - wt

Myślę, że nie ma jednego skutecznego sposobu pozbycia się skórki pomarańczowej. Każdy z nas jest inny, dlatego tą kwestię należałoby rozważać indywidualnie. Jeśli o mnie chodzi to na przykład skierowano mnie do tej warszawskiej kliniki na taki zabieg falami rf. Podobno w moim przypadku będzie to skuteczne.
Lipka33

Postautor: szajro » 31 lipca 2018, 20:19 - wt

Żeby pozbyć się cellulitu trzeba pić duże ilości wody.
szajro

Postautor: Devil93 » 02 sierpnia 2018, 11:38 - czw

Żadne tabletki nie pomogą. Nie będę Was potępiać, ale na podstawie swojego doświadczenia wiem, że pomoże wyłącznie dietetyk wrocław http://wroclaw.mojdietetyk.pl/, a nie tabletki. Nie ma magicznych specyfików na odchudzanie ani na cellulitis, tylko ciężka praca.
Devil93

masaż wilanów

Postautor: rukola » 11 sierpnia 2018, 18:18 - sob

Odpowiednio zbilansowana dieta na pewno pomoże ci w walce z pomarańćzową skórką. Ale tak jak ktoś tam pisze - dobry będzie też masaż Wilanów. Jak będziesz w rękach specjalistów to walka z cellulitem będzie łątwiejsza i szybciej zobaczysz efekty:)
rukola

Postautor: marciniak » 06 września 2018, 13:14 - czw

A może warto zmienić coś w swoim żywieniu? Bardzo fajną opcją jest na przykład dieta z dowozem. Ostatnio coraz więcej osób się właśnie na nią decyduje. Wybierasz sobie kalorie i składniki, które jesz. Możesz wybrać na przykład dietę wegetariańską.
marciniak

Postautor: grymsek » 12 września 2018, 10:49 - śr

Z pewnością zbilansowana dieta oraz zestaw odpowiednich ćwiczeń pomogą ;) Myślę, że jeśli lubisz dania na bazie owsianek to takie płatki http://melvit.pl/p_platki-owsiane-gorsk ... r-500-g_39 z pewnością powinny pomóc Ci w walce z cellulitem ;) Magnez i żelazo pomagają w obniżeniu złego cholesterolu oraz chronią organizm przed powstawaniem zakrzepów. Ponadto płatki górskie stosować można nie tylko do owsianek, ale również do naleśników, kotletów warzywnych i innych tego typu dań ;)
grymsek

Postautor: allolan » 12 września 2018, 15:16 - śr

Fakt, duże ilości wypitej wody mogą pomóc

Postautor: buntowniczka90 » 23 października 2018, 20:12 - wt

Chyba każdy marzy o pięknej sylwetce. Ja też postanowiłam coś ze sobą zrobić i schudnąć tak koło 10 kg. Nie wiem czy mi się uda, ale mam taką nadzieję. Koleżanka poleciła mi zdecydować się na dietę Kalibra https://dietakalibra.pl . Czy ktoś z was ma doświadczenie z taką dietą? Polecacie? Czy raczej zdecydować się na coś innego? Z tego co wiem to dietetyk tutaj opracowuje cały program odchudzania.
buntowniczka90

Postautor: zgorka » 06 lutego 2019, 19:42 - śr

A nawilzacie swoja skore? Jak wam sie to udaje? Zeby byla ona jedrna na pewno musimy tez miec odpowiednie kosmetyki. Balsam do ciala z avokado HB jest odpowiedni nawet dla wrazliwej skory, a nim maksymalnie nawilzymy swoja skore.
zgorka

Postautor: Lifts » 09 lutego 2019, 23:06 - sob

To prawda - tez pani doktor wspominala ze nawilzanie to podstawa jesli chodzi o uealstycznianie skory. Trzeba jej zapewniac stalala rownowage i odpowiedni poziom nawodnienia. Dobrym wsparciem przy takich domowych zabiegach sa tez tego typu zabiegi masażu https://krakow.dermed.pl/pl/endermologi ... rne-cialo/ Cialo jest wygladzane, a pomaranczowa skorka robijana podczas napiecia masażowego
Lifts

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne