Remont domu - co z odpadami?

Dyskusje na różne tematy

Re: Remont domu - co z odpadami?

Postautor: paulinabb » 22 sierpnia 2019, 13:55 - czw

Hejka, ja mam inny problem: wywóz mebli Kraków - ktoś może polecić co zrobić?
paulinabb

Postautor: paulinabb » 23 sierpnia 2019, 13:54 - pt

Ja polecam Stakopbud, korzystałam z ich usługi kruszywa kraków i bylam zadowolona ;)
paulinabb

Postautor: Borys33 » 23 sierpnia 2019, 14:18 - pt

Zawsze można zadzwonić do gminy, dadzą namiary.
Borys33

Postautor: KonradSkal » 30 sierpnia 2019, 18:00 - pt

Segregacja śmieci jest w dobie klęsk klimatycznych tematem niezwykle kluczowym. Dosłownie każdy powinien segregować nieczystości. Żeby robić to łatwiej powinno się kupić pojemniki na odpady. Dzięki temu będziemy mogli efektywniej sortować odpady Naszym powinnością jest troszczyć się naszą planetę. Każdy kto żyje na Ziemi powinien segregować nieczystości
KonradSkal

Postautor: Halny32 » 20 września 2019, 10:43 - pt

Jeśli chodzi o wywóz gruzu i innych odpadów to możesz to zlecić wyspecjalizowanej firmie jak https://avio-star.pl/ która nie dość że wywiezie gruz to może ci wynająć maszyny i sprzęt do remontu wraz z operatorem. Polecam się zapoznać i wybrać odpowiednie usługi potrzebne do naszego remontu.
Halny32

Postautor: Triumph » 15 grudnia 2019, 18:43 - ndz

U mnie remont trwa tak długo, że podstawiałem kontener na odpady kilka razy i za każdym musiałem sporo zapłacić. Jeśli więc planujesz dłuższy remont to mam dobrą radę. Żeby nie przepłacać sprawdź ile u producenta takiego jak Ekombud kosztuje zakup kontenera na gruz budowlany. To może wyjść taniej niż wynajmowanie, a potem przecież można go odsprzedać np. jakiejś firmie jeśli będzie w dobrym stanie. Mają tam solidny wybór, więc warto dobrać sobie odpowiedni gabarytowo.
Triumph

Postautor: Edyta6 » 16 stycznia 2020, 19:24 - czw

Jeśli remontując dom chcecie pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów jak sztućce czy biżuteria to warto oddać je na skup. Niemalże w kazdej postaci metale szlachetne przyjmuje firma Stellmet https://zlomweglika.pl/skup-metali-szlachetnych - tak więc nie tylko pozbędziemy sie niepotrzebnych rzeczy ale także zarobimy na tym sporo pieniędzy. Firma ta z chęcią nawiązuje współpracę na dłużej . Warto mieć namiary na takie firmy.
Edyta6

Postautor: AmandaM » 19 sierpnia 2020, 21:11 - śr

Popieram przedmówcę. Często niepotrzebnie wyrzucany materiały, które można jeszcze ponownie wykorzystać, pozbawiając się przy tym okazji do odzyskania części pieniędzy zainwestowanych w remont. Sama oddałam na skup sporą ilość niklu po skonsultowaniu się z firmą https://zlomskup.eu/skup-niklu. Ogromny plus za własny transport i bardzo szybką usługę.
AmandaM

Postautor: Kalina1 » 09 września 2020, 19:05 - śr

Co do odpadów jakie powstają po takich budowach i remontach to warto skontaktować się z TomGruz http://tomgruz.pl/ . Ich specjalność to wywóz gruzu Można im zaufac bo mają wieloletnie doświadczenie w branży.
Kalina1

Postautor: olena » 12 października 2020, 11:10 - pn

nic tylko wyrzucić przecież, nic inengo się z tym zrobić nie da
olena

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne