Remont domu - co z odpadami?

Dyskusje na różne tematy

Remont domu - co z odpadami?

Postautor: Rusałka » 18 kwietnia 2018, 08:11 - śr

hej, gdzie można zutylizować odpady poremontowe? Chodzi mi o gruz itp.
Rusałka

Re: Remont domu - co z odpadami?

Postautor: Magelan60 » 18 kwietnia 2018, 08:47 - śr

Zatrudnij profesjonalną firmę do tego. Zanim zatrudnisz kogoś to tu masz ciekawy poradnik http://www.mojebielsko.pl/o-co-pytac-firmy-oferujace-w-bielsku-uslugi-wywozu-gruzu-i-smieci-przed-zatrudnieniem/.
Magelan60

Postautor: Leno » 18 kwietnia 2018, 12:02 - śr

no tak, do utylizacji odpadów najlepiej zatrudnić profesjonalną firmę. Ja korzystałam z usług ekipy z Max Gruz. Wypożyczałam u nich kontener a także zamawiałam wywóz gruzu kraków .
U mnie po remoncie zostało bardzo dużo metalowych elementów (wymienialiśmy stare rury z instalacji CO), które maxgruz też zabrało (skupują metale). Firma działa szybko i nie jest droga./ Za wywóz kontenera z gruzem zapłaciłam 300 zł. Pamiętaj, że odpadów poremontowych nie można wyrzucić do śmietnika - o innych pomysłach pozbycia się gruzu nie wspomnę :)
Leno

Postautor: Qukizk21 » 18 kwietnia 2018, 15:27 - śr

Ja ostatnio zamawiałem kontener i nie wiedziałem że jest to tak tanie :)
Qukizk21

Postautor: Stokrotka » 18 maja 2018, 15:40 - pt

Znajoma mi mówiła, że niekóre firmy remontowe zajmują się utylizacją odpadów. Jak będę robić remont, a dokładnie to flizować łazienkę, muszę podpytać swojej firmy, czy się tym zajmą.
Stokrotka

Postautor: onaion » 26 maja 2018, 09:07 - sob

Tak jak poprzednicy wspomnieli, są firmy, które zajmują się wywozem gruzu. Jeśli jednak wolisz wywieźć swój gruz samodzielnie, na pewno przyda Ci się jakiś transport, np. przyczepa. Możesz ją wypożyczyć na przykład w firmie Tefra. Na http://www.tefra.com.pl/wypozyczalnia-przyczep/przyczepy/ możesz sobie zerknąć, co mają do zaoferowania, jak widać ich przyczepy są różnej wielkości, z plandeką lub bez plandeki, więc na pewno coś dopasujesz :)
onaion

Wróć do Rozmowy ogólne