Jaki dom seniora w stolicy polecacie?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jaki dom seniora w stolicy polecacie?

Postautor: Kalina1 » 10 czerwca 2019, 21:41 - pn

W stolicy akurat nie znam takich miejsc, jednak w woj. kujawsko-pomorskim funkcjonuje prozadny dom seniora pod Topolami a dokladnie w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ Moj tesc jest tam obecnie i bardzo chwali sobie tamtejsza opieke -ludzie sa zyczliwi i bardzo pomocni. Ja wraz z mezem jestesmy wiec spokojni o jego zdrowie .
Kalina1

Postautor: Edyta6 » 14 września 2019, 22:47 - sob

ja tez mogę polecić to miejsce- tez slyszalam sporo dobrego o tym miejscu . Wybralam sie tam raz z koleżanką do jej babci ktora tam przebywa - budynek jest nowoczesny i swietnie zorganizowany .
Edyta6

Postautor: arek565 » 04 listopada 2019, 09:18 - pn

Jeżeli o Wrocław chodzi to ja mogę polecić miejsce centrum seniora tutaj starsze osoby mają najlepszą opiekę. Całodobowa opieka medyczna dla osób przewlekle chorych. Wizyty lekarzy odbywają się w przyjemnej atmosferze. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i zainteresowaniem. Warto zainteresować się tym miejscem.
arek565

Postautor: Greysowa » 17 grudnia 2019, 09:00 - wt

Niewątpliwie ciężko jest samemu zadbać o prawidłową, profesjonalną opiekę nad osobą starszą. Może dlatego też lepiej ulokować waszych dziadków, rodziców, w takich właśnie miejscach. Sporo osób decyduje się na samodzielną opiekę nad seniorami, jest to też opcja, ale tu będziecie musieli dobrze się przygotować do tego. Propozycje od firmy https://www.brandvital.eu/produkty-medy ... ze-stomia/ na pewno wam się przydadzą. Mają tu różne akcesoria i urządzenia medyczne.
Greysowa

Postautor: iwa88 » 18 grudnia 2019, 20:11 - śr

Ostatnio też rozglądam się za takimi miejscami. Zaskoczyło mnie, że domów opieki, domów seniora jest sporo, jednak z miejscami nie jest aż tak łatwo. Z drugiej strony także cena za taki pobyt może być sporą przeszkodą, na pewno nie każdego będzie stać, żeby wysłać swoich dziadków, rodziców, na taki pobyt. Ale z tego co zdążylam zauważyć, to tutaj http://domseniora24.pl/ ceny są przystępne, a opieka naprawdę na bardzo wysokim poziomie.
iwa88

Postautor: Sunnkredio » 17 lutego 2020, 17:07 - pn

W samej stolicy niestety nie znam, ale jeśli interesowałaby Was też okolice to polecam zerknąć na ZOL "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim. To bardzo dobra placówka dla starszych osób, również tych bardzo schorowanych. Mają dobre warunki i wykwalifikowana kadrę.
Sunnkredio

Postautor: arema15 » 22 lutego 2020, 19:32 - sob

Nie jestem zwolenniczką oddawaniem osób starszych do domów seniora czy opieki ale to niejednokrotnie krok ku bezpieczeństwu gdyż tam maja całodobowa opieke.
arema15

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne