Tanie sprzątanie mieszkań w Poznaniu

Dyskusje na różne tematy

Tanie sprzątanie mieszkań w Poznaniu

Postautor: daniel.tomczak81 » 10 kwietnia 2018, 08:51 - wt

Cześć!

Szukam firmy sprzątającej w poznaniu lub w okolicach oferującej profesjonalne i przede wszystkim tanie sprzątanie domu w poznaniu. Czy ktoś poleci jakąś sprawdzoną firmę? Naprawdę zależy mi na czasie

Pozdrawiam
daniel.tomczak81

Re: Tanie sprzątanie mieszkań w Poznaniu

Postautor: friDoom » 10 kwietnia 2018, 18:21 - wt

Ja samemu sprzątam, to jest tańsza opcja :)
friDoom

Postautor: Małoząb » 13 kwietnia 2018, 11:03 - pt

Ja też zastanawiam się, czy nie wynająć firmy. Zależy mi na tym, by była uczciwa, rzetelna i korzystała z tego rodzaju profesjonalnej chemii dla firm sprzątających, bo tymi środkami czyści się bardzo ekonomicznie.
Małoząb

Postautor: buntowniczka90 » 25 kwietnia 2018, 08:14 - śr

Ja myślę, że samemu też można zadbać o odpowiedni porządek. Tym bardziej, że mamy teraz wiele bardzo dobrych środków, które doskonale czyszczą wszelkiego rodzaju powierzchnie. Mój kolega ostatnio się chwalił, że nawet znalazł coś takiego https://efektlotosu.pl/isokor-building- ... pm-26.html jest to impregnat do elewacji, który chroni dane podłoże przed szkodliwym działaniem wody i zabrudzeniem.
buntowniczka90

Postautor: Kalina1 » 30 kwietnia 2018, 23:19 - pn

Według mnie takie firmy sprzątające są zbyt kosztowne i nie zawsze posprzątają tak jak należy a wiem to z własnego doswiadczenia w mojej firmie. Lepiej zainwestować w instalację, dzięki której nie będzie trzeba dzwonić za każdym razem po usługi. Mam na myśli odkurzacz centralny , który jest niezastąpiony w mojej firmie. Jest to bardziej kosztowny sprzęt od drobnego agd ale wiem ,że było warto.
Kalina1

Wróć do Rozmowy ogólne