Obiad w Warszawie

Dyskusje na różne tematy

Obiad w Warszawie

Postautor: PannaMaja » 28 marca 2018, 21:15 - śr

Rzadko gotuje w domu. Sporo pracuje, wiecznie wracam późno. Niedziela to czas dla najbliższych. Zabieram rodziców albo narzeczonego do https://restauracjapapu.pl/ gdzie możemy zjeść znakomite dania kuchni staropolskiej. Mój narzeczony uwielbia tatara z polędwicą, ja wolę zupy. To wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które mieści się na Mokotowie. Wspólny obiad to szansa spędzić razem czas. Możemy nie tylko zjeść zdrowy i pożywny posiłek, a w między czasie porozmawiać, o tym co dla nas ważne i co się wydarzyło u nas.
PannaMaja

Re: Obiad w Warszawie

Postautor: EmmiliaF » 30 kwietnia 2018, 14:46 - pn

Niedzielny obiadek zawsze zaliczamy w domu :) Wolimy na spokojnie w domu, w rodzinnym gronie zjeść niż wybierać się specjalnie na miasto, stroić itp. Ale kto co lubi, też rozumiem osoby, które preferują w niedziele wypad do restauracji. Ja to zawsze coś fajnego w domu przygotowuje, najczęściej jakąś pieczeń. Teraz robiłam kurczaka ze sporą ilością papryki z Hiszpanii od Knorra. Wyszedł świetnie, z chrupiącą skórką:)
EmmiliaF

Postautor: windofchange » 07 maja 2018, 23:16 - pn

Niedzielny obiadek najlepiej w domu, ale my często chodzimy sobie do różnych restauracji (co sobota). Czasem jak nie chce nam się wyjść to zamawiamy do domu, teraz w sobotę wzięliśmy jedzenie z Pizza Dominium ( https://pizzaportal.pl/pizza-dominium/ ) - cała rodzinka szczęśliwa :-)
windofchange

Postautor: igor90 » 08 maja 2018, 12:36 - wt

Zdecydowanie pizza to chyba najlepsze rozwiązanie
igor90

Postautor: Stokrotka » 15 maja 2018, 14:59 - wt

kto powiedział, że na niedzielny obiad zawsze musi być schabowy i ziemniaki? My z rodziną często chodzimy do pizzerii na smaczne pizze, również w niedziele ;) Teraz nawet będziemy chodzić częściej, bo natrafiłam na taki ranking pizzerii w Śródmieściu w Warszawie, czyli tam gdzie mieszkamy. O istnieniu niektórych nie mamy nawet bladego pojęcia. Na pewno będziemy testować poszczególne lokale ujęte w tym rankingu
Stokrotka

Postautor: spicybartek » 31 maja 2018, 10:30 - czw

My z rodziną często wpadamy do restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. To bardzo fajne i rodzinne miejsce, gdzie panuje miła atmosfera. zawsze można tam dobrze i smacznie zjeść.
spicybartek

Postautor: harpen » 31 maja 2018, 14:12 - czw

W warszawie warto wybrać się do pizzerri :D
harpen

Postautor: Stokrotka » 11 czerwca 2018, 09:31 - pn

W Warszawie działa bardzo wiele dobrych pizzerii, w których można zjeść smaczną pizzę - wystarczy tylko poszukać. Pomocny w poszukiwaniach może okazać się ten ranking pizzerii z Warszawy. Można tam znaleźć spis lokalii w poszczególnych dzielnicach wraz z opiniami, adresami oraz bezpośrednie dane kontaktowe.
Stokrotka

Postautor: Beowolf » 27 czerwca 2018, 14:16 - śr

Osobiście polecam restaurację Szkutnia. Według mnie jedna z najlepszych restauracji w mieście, jeśli zależy nam na tym, żeby dobrze zjeść za przystępne pieniądze.
Beowolf

Postautor: Vinop » 28 sierpnia 2018, 10:08 - wt

igor90 pisze:Zdecydowanie pizza to chyba najlepsze rozwiązanie

Idąc tym tropem, to odesłałbym do pewnego konkretnego miejsca w stolicy. Na Wilanowie, konkretniej zaś na ulicy Hlonda, jest fantastyczna pizzeria sieci Dominium. Tutaj nieco więcej o tym konkretnym lokalu: https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-wilanow . Jedna z najlepszych pizz, jakie zdarzyło mi się jeść i jednocześnie samo miejsce ma niezwykle miłą, przytulną atmosferę. Nawet, gdy ktoś jest w Warszawie tylko przejazdem, to polecam tam zajrzeć.
Vinop

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne