Kosmetyki naturalne - nietypowe pytanie

Dyskusje na różne tematy

Re: Kosmetyki naturalne - nietypowe pytanie

Postautor: wallisa » 10 czerwca 2018, 12:20 - ndz

Nie koniecznie, bo ja kupuję je też na stronie producenta http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ , poza tym są też w wybranych drogeriach ale ja twierdzę że najwygodniej kupować je przez internet
wallisa

Postautor: Magelan60 » 11 czerwca 2018, 08:17 - pn

Ja też kupuję przez internet. Ostatnio kupiłem stonowane lakiery 7ml i jestem bardzo zadowolony.
Magelan60

Postautor: ania113 » 11 czerwca 2018, 11:21 - pn

Też tak myślę. Nie ma co szukać cudów w Internecie, bo można natknąć się na oszustów!
ania113

Postautor: umsa » 13 czerwca 2018, 19:44 - śr

Najlepsze kosmetyki naturalne ma według mnie włoska marka Eldan Cosmetics. Odkryłam je jakiś czas temu i od tej pory na stałe zagościły w mojej kosmetyczce :) Jak macie suchą skórę to polecam przetestować nawilżająco-ochronny krem Idractive Moisture Daily Protection. W składzie m.ij pantenol, masło shea czy wit A i E. Skutecznie nawilża na wiele godzin a dodatkowo fajnie sprawdza się też jako baza pod makijaż :)
umsa

Postautor: sofia32 » 18 czerwca 2018, 12:51 - pn

Koleżanka prowadzi sklep internetowy, w którym sprzedaje naturalne kosmetyki dla dzieci. Pomysł na biznes był jej, ale jak go prowadzić i przede wszystkim jak zacząć, dowiedziała się z różnych artykułów. Wiem, że dzięki takiemu https://zarabiaj.ebutik.pl/ programowi partnerskiemu zarabia też na swoim blogu.. Kto wie, może i ja się na to zdecyduję?
sofia32

Postautor: wawka » 18 czerwca 2018, 17:19 - pn

Przyznam wam szczerze, że zawsze sceptycznie podchodziłam do tematu kosmetyków naturalnych. Jednak odkąd zaczęłam je stosować, to zauważyłam znaczą poprawę. Polecono mi sklep i ofertę od http://www.herbavit.com.pl/category/kosmetyki- . Wybór jest duży, a ceny niskie. Czy ktoś z was już miał okazję robić tam zakupy?
wawka

Postautor: iwa88 » 04 lipca 2018, 17:51 - śr

Ja ze swojej strony mogę wam polecić sklep https://sklep.elfa-pharm.pl/pl/ . Znajdziecie tam tylko i wyłącznie kosmetyki naturalne, wybór jest szeroki - zarówno kosmetyki do twarzy, ciała czy włosów. Teraz trwa promocja, więc warto się pośpieszyć, bo można dostać naprawdę fajne kosmetyki w niewielkich cenach. Ja sama teraz przeglądam ofertę i na pewno coś kupię.
iwa88

Postautor: anielka » 17 sierpnia 2018, 00:11 - pt

Ja uzywam tylko dermokosmetykow, dlatego ze moja skora jest naprawde wrazliwa i wiecznie sucha. Szczegolnie fajnie wplywa na nia Cetaphil MD Dermoprotektor ktory nie tylko nawilza ale wlasnie zmniejsza te podraznienia i dziala antybakteryjnie.
anielka

Postautor: demoneczek » 17 sierpnia 2018, 11:04 - pt

Naturalne mogą bardzo uczulać, trzeba też mieć to na uwadze
demoneczek

Postautor: buntowniczka90 » 30 sierpnia 2018, 11:34 - czw

Moim zdaniem bardziej uczulają te chemiczne. W dodatku niektóre z nich mogą nawet niszczyć skórę. Zaś kosmetyki naturalne są pozbawione szkodliwych substancji, barwników, utrwalaczy. Według mnie są bardziej delikatne i o wiele lepsze w działaniu. A wy jakie macie na ten temat zdanie?
buntowniczka90

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne