Kosmetyki naturalne - nietypowe pytanie

Dyskusje na różne tematy

Kosmetyki naturalne - nietypowe pytanie

Postautor: katarzyna.j » 28 marca 2018, 07:23 - śr

Witam ludzi na forum!

Mam nieco nietypowe pytanie, od razu uprzedzam - prosze potraktować mnie poważnie. Wiecie może gdzie mogę otrzymać takie kosmetyki naturalne ? Z informacji innych osób wynika, że tego gatunku medykamenty sa wysoce skuteczne. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Pozdrawiam
katarzyna.j

Re: Kosmetyki naturalne - nietypowe pytanie

Postautor: sandersania » 10 kwietnia 2018, 08:45 - wt

myślę, że tego rodzaju kosmetyki są dużo bardziej skuteczne od tych produkowanych w sposób sztuczny w fabrykach. Ja kupuję kosmetyki w sklepie https://www.madlensklep.pl/Cera-tlusta--mieszana . Mają tam wielki wybór kosmetyków, które są bardzo wysokiej jakości.
sandersania

Postautor: friDoom » 10 kwietnia 2018, 18:17 - wt

Nie wiem czy to najlepszy wybór...
friDoom

Postautor: marciniak » 12 kwietnia 2018, 11:47 - czw

A może wypróbuj azjatyckie kosmetyki? Moim zdaniem jest to całkiem ciekawe urozmaicenie. Wybór takich produktów jest naprawdę duży, wystarczy rozejrzeć się w internecie. Czytałam na różnych blogach, że są to naprawdę dobre kosmetyki.
marciniak

Postautor: płaczka » 19 kwietnia 2018, 09:42 - czw

Kosmetyki eko to jak najbardziej dobry wybór, z tymże warto sprawdzić czy są na pewno eko, posiadają certyfikaty itp. Wielu producentów nagminnie korzysta z nazwy ekologiczne a w rzeczywistości skład na pół kartki... polecam te https://ava-laboratorium.pl/ sprawdziłam i działanie i zawartość, rzeczywiście zero zbędnej chemii, dermokosmetyki tej marki też polecam, są całkiem fajne :)
płaczka

Postautor: Wiktoria82 » 19 kwietnia 2018, 09:48 - czw

Ja też staram się od jakiegoś czasu używać w głównej mierze kosmetyków naturalnych. Cześć z nich nawet sama robię:) Ale mam problem ze znalezieniem dobrej marki jeśli chodzi o naturalne kosmetyki do malowania. Możecie coś polecić?
Wiktoria82

Postautor: Agusiek55 » 20 kwietnia 2018, 09:39 - pt

Teraz jest moda na zdrowie i wszystko co BIO i naturalne. Nie ma zadnego problemu ze znalezieniem takich kosmetyków. Trudniej chyba już coś znaleźć nie naturalnego heh:P A tak serio to zajrzyj na stronkę https://drogerialilaroz.pl Mają tam całkiem spory wybór takich kosmetyków. Dobrze, ze teraz taka moda panuje, bo te kosmetyki to rzeczywiscie genialna opcja dla naszego ciała.
Agusiek55

Wróć do Rozmowy ogólne