Naturalne kosmetyki ze śluzem slimaka

Dyskusje na różne tematy

Re: Naturalne kosmetyki ze śluzem slimaka

Postautor: domi78 » 17 maja 2018, 11:16 - czw

Ze śluzem ślimaka ? Pierwsze słyszę o takich kosmetykach. Sprawdźcie sobie koniecznie kremy i maseczki na naturalnych składnikach Calluna Medica. Są nawilżające, na przebarwienia, przeciwtrądzikowe. Ja mam krem głęboko nawilżający i odżywczy stosuję go od tygodnia i faktycznie skóra stała się nawilżona i nie ściąga. Skóra wygląda zdrowiej, bardziej estetycznie, jest pozytywnie odmieniona. Warto przetestować.
domi78

Postautor: buntowniczka90 » 18 maja 2018, 15:56 - pt

Coś słyszałam o takich kosmetykach, ale nie praktykowałam jeszcze takich produktów. A słyszałaś bądź stosowałaś krem z mocznikiem do pięt http://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenc ... iet-extra/ ? Właśnie zastanawiam się nad zakupem tego produktu. Ponoć efektywnie zmiękcza martwy naskórek, reguluje proces rogowacenia i leczy podrażnienia. Mam intencję do pękających pięt i tak myślę, że ten produkt pomógłby mi rozwiązać mój problem. A ja mogłabym cieszyć się pięknymi i zdrowymi stopami.
buntowniczka90

Postautor: Devil93 » 19 maja 2018, 10:32 - sob

Ze śluzem ślimaka to chyba te koreańskie, prawda? Jeszcze ich nie próbowałam, ale wierzę, że nadejdzie taka chwila. Na razie chciałabym spróbować przygody z tym pudrem mocno i długotrwale matującym http://goldenrose.pl/produkty/cera/pudr ... -rose.html od firmy Golden Rose. Producent dużo obiecuje, nie mogę się doczekać, aż sprawdzę, czy to prawda.
Devil93

Postautor: janinka8 » 28 lipca 2018, 18:22 - sob

kurcze sporo słyszalam o takich kosmetykach, ale szczerze nigdy nie korzystałam, boję się tez reakcji alergicznej, bo jak używam cetaphil md dermoprotektor, to ze wszelkimi wypryskami i alergiami mam spokój
janinka8

Postautor: Marysia_89 » 29 lipca 2018, 15:24 - ndz

Ja kosmetyki ze śluzu ślimaka zamawiałam ostatnio z Alieexpress i muszę przyznać, że są super jakości. O wiele tańsze niż w sklepie stacjonarnym, a efekt ten sam.
Ja polecam też zabiegi z koktajli kosmetycznych (u źródła).
Marysia_89

Postautor: anielka » 17 sierpnia 2018, 00:12 - pt

janinka8 pisze:kurcze sporo słyszalam o takich kosmetykach, ale szczerze nigdy nie korzystałam, boję się tez reakcji alergicznej, bo jak używam cetaphil md dermoprotektor, to ze wszelkimi wypryskami i alergiami mam spokój

No to witam w klubie :) tez uzywam dermokosmetykow Cetaphil wlasnie ze wzgledu na ich nawilzajace i antybakteryjne wlasciwosci. Super sa :)
anielka

Postautor: zgorka » 06 lutego 2019, 19:40 - śr

Ogolnie naturalne kosmetyki beda nam pielegnowaly cialo. Warto takie miec, bo unikniemy podraznien. Do ciala fajny jest krem witaminowy Hildegard Braukmann. Nawilza i pielegnuje skore. Mozna zadbac nim o cale cialo.
zgorka

Postautor: Lifts » 13 marca 2019, 23:41 - śr

A ten ze śluzem ślimaka któras moze stosowala viewtopic.php?f=4&t=970&p=17510#p17510 ??? Pisza ze do cery wymagajacej i dojrzalej. Recenzje ma swietne w ogole cala marka pomimo ze tak naprawde dopiero sie rozkreca na rynku kosmetycznym. Polecicie?
Lifts

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne