Gdzie kupić części samochodowe do Suzuki

Dyskusje na różne tematy

Re: Gdzie kupić części samochodowe do Suzuki

Postautor: Aligator » 30 maja 2018, 10:36 - śr

A wiecie, że jakiś lepszy skup katalizatorów, może zaoferować naprawdę bardzo atrakcyjne ceny nawet za zużyte części układu wydechowego? Wszystko to za sprawą znajdującej się w katalizatorach platyny oraz jeszcze kilku innych metali. Kiedyś zajmowałem się demontażem pojazdów i na sprzedaży katalizatorów całkiem nieźle zarobiłem. ;)
Aligator

Postautor: fafio » 01 czerwca 2018, 17:45 - pt

Jest pewnie masa takich sklepów, musisz tylko poszukać
fafio

Postautor: klopsik » 13 czerwca 2018, 14:32 - śr

Na pewno jeśli chodzi o zakup części samochodowych to można w internecie. Tyle, że musimy się liczyć z tym, że możemy coś źle wybrać i zamówimy ciut nie taką część jak nam trzeba.
Czasem może być lepiej po prostu pójść do mechanika. Listę mechaników w Lublinie macie tutaj http://autogratis.pl/naprawa/samochodow ... e-typy-aut
klopsik

Postautor: kookosz1 » 14 lipca 2018, 13:02 - sob

A czy w przypadku Forda znacie jakieś sprawdzone źródło części? Zastanawiam się w chwili obecnej, czy przykładowo ford sklep byłby dobrym wyjściem. Co myślicie o tego typu rozwiązaniu?
kookosz1

Postautor: onaion » 21 sierpnia 2018, 17:34 - wt

Ja zazwyczaj wszelkiego rodzaju części samochodowe zamawiam przez internet. Nawet wtedy, kiedy potrzebna mi była NOWA skrzynia biegów, to znalazłam w internecie kontakt do firmy skrzynie-biegow.pl i tam ją zamówiłam. Bardzo miła obsługa, mogłam liczyć na fachową pomoc, więc polecam ;) Cenowo też wyszło mi to korzystanie porównując z innymi sklepami :)
onaion

Postautor: iwa88 » 04 września 2018, 13:55 - wt

Sprawdźcie jeszcze przez portal https://www.wyszukajczesci.pl/ . Wystarczy, że dokonacie bezpłatnej rejestracji, wypełnicie formularz na temat szukanej części. Otrzymacie różne ofert - od was zależy, którą z nich wybierzecie. Fajna sprawa. Przede wszystkim łatwo i bezpiecznie.
iwa88

Postautor: kamiloo7 » 18 października 2018, 13:37 - czw

Ostatnio szukając części do swojego samochodu trafiłem na ofertę internetowego sklepu motoryzacyjnego, który posiada części do wszystkich marek pojazdów. Tutaj znajdziesz więcej informacji: https://html.house/axvrmb5i.html. Znalazłem wszystko co było mi potrzebne, a dodatkowo w fajnej cenie. Zaglądnij tam, na pewno coś znajdziesz. :)
kamiloo7

Postautor: blackblack » 20 listopada 2018, 23:26 - wt

Ja bym szukał delphi, sporo sklepów je sprzedaje także trzeba porównać ceny.
blackblack

Postautor: Leno » 25 listopada 2018, 14:38 - ndz

Moim zdaniem warto rozejrzeć się po sklepach internetowych. Z reguły w sieci można kupic tańsze zamienniki niż w sklepach stacjonarnych. Kliknij na strone sklepmotonet.eu i zobacz co mają w ofercie. To hurtownia motoryzacyjna, gdzie można zamówić części do samochodów wszystkich marek. Przede wszystkim mają duży wybór i niskie ceny a jak wiadomo każdy liczy się z kosztami podczas naprawy auta.
Ogromnym plusem jest błyskawiczna wysyłka towaru - jesli zamówisz artykuły do godz 13.30 to jeszcze tego samego dnia wysyłają zamówienie kurierem.
Leno

Postautor: Rusałka » 26 listopada 2018, 20:04 - pn

Hejka,
jesli to maja byc szyby samochodowe to ja moge smialo polecic sklep Szyby24.pl - maja w swojej ofercie takze szyby (wszystkie, a nie tylko przednia i tylnia, jak to jest w wielu innych tego typu sklepach) do Suzuki, oczywiscie roznych modeli i rocznikow. Mozna w latwy sposob wyszukac pasujaca szybe do naszego auta po eurocodzie.
Rusałka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne