urządzanie restauracji

Dyskusje na różne tematy

Re: urządzanie restauracji

Postautor: Strelka » 09 listopada 2020, 18:37 - pn

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny to bardzo ważny zakup, powinniście o tym pomyśle. Macie już ekspres do kawy? Jeżeli o te chodzi, także i o samą kawę, to sklep https://www.cafesilesia.pl/pol_m_KAWA_W ... O-194.html na pewno świetnie się sprawdzi.
Strelka

Postautor: whiterose » 01 grudnia 2020, 15:07 - wt

A może warto byłoby rozszerzyć swoją restaurację? Przykładowo stworzyć punkt z deserami? Przykładowo kupić gastromania.pl maszyny do produkcji czekolady i tworzyć unikalne desery? Co wy na to? Kto nie skusiłby się na dobrą czekoladę?
whiterose

Postautor: radzik » 21 grudnia 2020, 15:10 - pn

Sprzęty możecie po prostu wynająć. Prawda jest taka, że ja nie mogę za wiele powiedzieć, ale też fakt jest taki, że od innych osób słyszałam, że taki wynajem stołów warszawa czasem nawet ratuje skórę, bo przy większych zamówieniach po prostu nie jest łatwo obsłużyć salę ,nie mając sprzętu. Przecież na pewno się ze mną zgodzicie, prawda?
radzik

Postautor: Biała15 » 05 stycznia 2021, 19:19 - wt

Jak Chcesz ładnie urządzi restauracje to nie zapominaj że oprócz stolików masz też bar, do którego przydały by sie hokery barowe były by idealnym rozwiazaniem w restauracji z racji tego że się bardzo dobrze prezentują i nie są wcale drogie. Na pewno będziesz bardzo zadowolona z takiego wyboru.
Biała15

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne