Gdzie znajdę profesjonalne tłumaczenia ustne?

Dyskusje na różne tematy

Gdzie znajdę profesjonalne tłumaczenia ustne?

Postautor: wyzyskiwacz » 18 marca 2018, 00:13 - ndz

Już straciłem nadzieję... Czy znacie może jakieś dobre biuro z tłumaczeniami... ?
wyzyskiwacz

Re: Gdzie znajdę profesjonalne tłumaczenia ustne?

Postautor: Wermub21 » 19 marca 2018, 06:45 - pn

A w jakim mieście szukasz?
Wermub21

Postautor: warinaZe » 19 marca 2018, 13:11 - pn

Jeśli chodzi o Szczecin to mogę Ci na PW dać znać gdzie znajdziesz fajne tłumaczenia :)
warinaZe

Postautor: wyzyskiwacz » 21 marca 2018, 20:57 - śr

Nie, dziękuję bardzo za pomoc, ale nie jestem ze Szczecina :) Już w ogóle problem jest nieaktualny, bo udało mi się w sieci na stronie https://www.pozena.com/tlumaczenia-ustne/ znaleźć biuro tłumaczeń Pozena, które zajmuje się właśnie takimi tłumaczeniami ustnymi :)
wyzyskiwacz

Postautor: gizlerr » 21 marca 2018, 21:54 - śr

Super, że dałeś znać, bo właśnie szukałam takiej usługi ;) Myślałam, że nic nie znajdę, a tu proszę :)
gizlerr

Postautor: Witkarrek » 03 kwietnia 2018, 13:53 - wt

Najlatwiej w sumie w biurach tlumaczen :) Te przewznie maja bardzo szerokie oferty jezeli chodzi o rozne rodzaje tlumaczen. Na pewno na takie mozecie liczyc w firmie http://www.sct-tlumaczenia.pl Tlumacza oni takze najbardziej skomplikowane teksty i dokumenty w praktycznie kazdym jezyku :)
Witkarrek

Postautor: Rusałka » 11 kwietnia 2018, 12:14 - śr

A z jakiego języka? Bo jeśli interesują Cię tłumaczenia w Krakowie z języka rosyjskiego lub ukraińskiego to polecam biuro Tłumaczalnia. Biuro oferuje tłumaczenia przysięgłe (tłumaczenia dokumentów takich jak: prawo jazdy, świadectwa, dyplomy , akty urodzenia, akty małżeństwa itp).
Myślę, że spokojnie możesz zapytac o tłumaczenia ustne, z pewnością takie też mają w swojej ofercie.
Rusałka

Postautor: DanielaMT77 » 16 kwietnia 2018, 17:20 - pn

Najłatwiej w sumie poszukać wśród oferty biur tłumaczeń. Te zrzeszają przeróżnych tłumaczy więc zapewne też znajdziecie u nich usługi tłumaczenia ustnego :) Znam nawet jedno biuro, które ma w ofercie takie tłumaczenie. Jest to Verbo http://www.verbo.com.pl z Warszawy. Spróbujcie może u nich właśnie poszukać pomocy.
DanielaMT77

Wróć do Rozmowy ogólne