Czy opłaca się kupić meble w internecie?

Dyskusje na różne tematy

Czy opłaca się kupić meble w internecie?

Postautor: daniel.tomczak81 » 13 marca 2018, 11:16 - wt

Cześć,

zastanawiam się czy warto kupowac meble w sklepach internetowych. Stawki są atrkcyjne oraz znacznie niższe niż w dużych sklepach, jednak nie można konkretnego artykułu zobaczyć przed zakupem. Zastanawiam się nad tym sklepem z meblami do kuchni. Macie jakieś doświadczenia w niniejszej dziedzinie? Planuję w przyszłym miesiącu już zakupić nowe meble , dlatego chce poznać waszą opinie na ów temat

Pozdrawiam
daniel.tomczak81

Re: Czy opłaca się kupić meble w internecie?

Postautor: odarsal » 13 marca 2018, 11:29 - wt

Szczerze to wydaje mi się, że meble lepiej jest kupować w sklepach stacjonarnych
odarsal

Postautor: domi78 » 18 czerwca 2018, 21:30 - pn

Pewnie że się opłaca, zawsze można znaleźć ładne meble których nie spotkamy w sklepie i to nie drogo. Ja ostatnio jak szukałam mebli do salonu znalazłam nowoczesne meblościanki w https://www.furnival.pl/ . Wyglądają bardzo ładnie, nie zajmują aż tyle miejsca jak inne meble. Zastanawiam się jaki zestaw wybrać, bo jeszcze nie wiem dokładnie jaki kolor będzie ścian. Ale chyba zdecyduję się na jasne.
domi78

Postautor: bmor » 21 czerwca 2018, 18:38 - czw

Ja niedawno kupiłem dwie szafy przez internet, o wieeele taniej, problem jedyny to składanie;)
bmor

Postautor: Szarpieee4 » 21 czerwca 2018, 19:53 - czw

Wydaje mi się, że nie opłaca się kupować mebli w internecie :P
Szarpieee4

Postautor: Lifts » 21 czerwca 2018, 22:34 - czw

No pewnie że sie oplaca czasami mozna trafic na mega okazje jak sie czlowiek obudzi w odpowiednim momencie. Tylko tez trzeba wiedziec skad zamawiac i w sumie najlepiej skupic sie na salonach markowych jak chociazby salony agata. Czesto u nich kupujemy, wiec jakis czas tem zamowilam stoik kawowy z ich stronki. Przesylka dotarla bezproblemowo, zapakowana i bez szkoda jak nalezy
Lifts

Postautor: monteo » 23 czerwca 2018, 11:56 - sob

Pewnie że się opłaca. Raz że taniej, a dwa dostawa do domu. Ja jestem w trakcie urządzania mieszkania. Żona pokazała mi taki atrykuł http://www.wlasnemiejsce.pl/kacik-do-czytania-dlaczego-warto-jest-wydzielic-strefe-do-czytania-w-swoim-domu/ I oczywiście od razu postanowiła sobie urządzić mały azyl, w którym będzie się mogła czytać swoje ulubione książki. Spodobał sie jej fotel typu uszak i właśnie zaczynam poszukiwania. Myślę ze w którymś ze sklepów internetowych na niego trafię.
monteo

Postautor: Sunday665 » 28 lipca 2018, 15:47 - sob

Oczywiście, że się opłaca. W Internecie można znaleźć świetne promocje oraz modele mebli jakich nie ma w sklepach stacjonarnych. Ja jakiś czas temu poszukiwałam mebli młodzieżowych do pokoju syna i trafiłam na świetne kolekcje w sklepie Meblik. Poza meblami kupiłam tutaj również fotel. Prezentuje się znakomicie i co ważne jest stabilny i solidnie wykonany. Ofertę krzeseł obrotowych można sprawdzić na https://www.meblik.pl/krzesla-obrotowe/. Na stronie znajduje się też pełna oferta mebli na dzieci i młodzieży. Ja polecam ;)
Sunday665

Postautor: Tora90 » 02 sierpnia 2018, 19:07 - czw

Meble w sklepach internetowych są zazwyczaj tańsze
Można trafić na atrakcyjne outlety jak tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-outlet-meblowy-4009
Duże obniżki cenowe
Tora90

Postautor: Małoząb » 21 sierpnia 2018, 09:26 - wt

Oczywiście, że warto. Już wielokrotnie zdarzyło mi się, że w internecie widziałam dokładnie taki sam mebel dużo taniej niż w stacjonarnym sklepie.
Małoząb

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne