Niepodważalny dowód na zdradę mojej żony

Dyskusje na różne tematy

Niepodważalny dowód na zdradę mojej żony

Postautor: daniel.tomczak81 » 07 marca 2018, 14:04 - śr

Witam serdecznie!
Od bliżej nieokreślonego czasu, posiadam pewne przypuszczenia dotyczące wierności mojejmałżonki. Szanuję ją z całego serca, jednak ostatnie wydarzenia w naszym wspólnym życiu znacznie nadwyrężyły moje zaufanie do jej osobistych dążeń. Biorąc pod uwagę okoliczność, że jestem człowiekiem zaharowanym, często wyruszam na delegacje w odległe rejony Polski, a czasem nawet i za granicę, przez dłuższy okres czasu nie jestem obecny w bloku. Czy sądzicie, że to wystarczający powód do tego, aby ukochana czuła się niedoceniona? Jak dotąd nie mam żadnych twardych dowodów na potwierdzenie mojej opinii, to tylko niewinne spekulacje, choć istotnie jakiś zupełnie obcy mi chłop zaczął się niedawno pojawiać wokół naszego mieszkania i ogólnie jakoś często widuję go w okolicy mojej małżonki. W chwili obecnej zastanawiam się czy sprzęt szpiegowski na cokolwiek się zdadzą w mojej dramatycznej sytuacji. Jestem zdesperowany, jednak pomimo tego uważam, że spy shop warszawa ułatwi mi definitywnie zakończyć ten palący kłopot. Z góry dziękuję wszystkim współczującym za wszelkie opinie.
daniel.tomczak81

Wróć do Rozmowy ogólne