oszczędzanie

Dyskusje na różne tematy

Re: oszczędzanie

Postautor: Złośnica » 20 marca 2022, 22:31 - ndz

Oszczędzać można również na paliwie a jak? Wystarczy mieć karty flotowe https://www.flotex.pl . Taka karta to same plusy. Bezgotówkowe opłaty za paliwo do tego można zyskać zniżki na paliwie wszystko zależy jaką ma się kartę i ile się tankuje podczas miesiąca. Sami zobaczcie jakie jak można tym zaoszczędzić.
Złośnica

Postautor: sarana » 21 marca 2022, 11:55 - pn

Dla mnie robienie zakupów jest dość istotnym elementem budżetu. Od czasu jak zaczęłam zakupy robić online na stronach https://www.bee.pl/9372-migdaly to udało mi się oszczędzić 20% więcej w stosunku do zakupów stacjonarnych. Częstsze promocje i niższe ceny sprawiają że internetowe zakupy są teraz o wiele bardziej opłacalne
sarana

Postautor: Aligator » 21 marca 2022, 12:42 - pn

Zdecydowanie warto oszczędzać, bo dzięki rozsądnemu oszczędzaniu możemy sobie pozwolić na większe zakupy. Takie rzeczy jak sofy czy inne meble swoje kosztują, dlatego warto dobrze oszczędzać.
Aligator

Postautor: bubek » 25 marca 2022, 13:06 - pt

Nie ukrywam, że sama również ostatnio zaczęłam się interesować się inwestowaniem i zastanawiałam się, czym jest unikorona dochodowy. Kolega doradził mi, że sporo przydatnych informacji na ten temat można znaleźć na stronie generali-investments.pl i muszę przyznać, już to naprawdę bardzo ciekawy portal.
bubek

Postautor: wawka » 29 marca 2022, 23:34 - wt

Fotowoltaika to przyszłość oraz oszczędność, bo w ten sposób można zadbać o środowisko i jakość powietrza, a przy okazji cieszyć się niższymi rachunkami. Słyszałam, że liderem w tej branży jest firma http://www.heliusenergia.pl/ która działa w województwie pomorskim.
wawka

Postautor: messa » 12 kwietnia 2022, 09:26 - wt

Sam rozważam zakup akumulatora, ponieważ mam instalację fotowoltaiczną. Niestety skoki napięcia bardzo często ją wyłączają. Nie mam czasu szukać po sklepach, a teraz w sieci wszystko można znaleźć. Pewnie zamówię akumulatory online Bogata oferta akumulatorów, towar dobrze opisany i ceny wydają mi się konkurencyjne.
messa

Postautor: Kasia36 » 22 kwietnia 2022, 15:10 - pt

Czasami, żeby zaoszczędzić, trzeba najpierw zainwestować. Nie rozumiałam tego, dopóki nie zdecydowaliśmy się na panele fotowoltaiczne we Wrocławiu. Okazało się, że bardzo szybko koszty instalacji i zakupu paneli się zwróciły, a rachunki spadły praktycznie do zera.
Kasia36

Postautor: ziemowit » 26 kwietnia 2022, 12:51 - wt

Jeśli chodzi o oszczędzanie, to nie mam do tego głowy ani czasu, więc postawiłem na ppk. A tu dzięki dodatkowi ze strony pracodawcy, sumarycznie wychodzi całkiem ładna suma. A zaglądając na https://www.mojeppk.pl/ mogę w każdej chwili podejrzeć ile tego juz tam jest.
ziemowit

Postautor: lulek » 17 maja 2022, 21:48 - wt

Sama ostatnio zastanawiałam się, jak przebiega zmiana dostawcy energii w polsce. Na szczęście kolega doradził mi, że sporo ciekawych informacji w tym zakresie można znaleźć na stronie tego portalu gkpge.pl. Myślę że warto sobie tam zerknąć, ponieważ można się stamtąd dowiedzieć jak zaoszczędzić na prądzie i energii elektrycznej
lulek

Postautor: SebastianMik » 21 czerwca 2022, 12:14 - wt

Instalacja fotowoltaiczna to zdecydowanie duża oszczędność jeśli chodzi o pozyskiwanie ener. elektrycznej, jednak tutaj warto zastanowić sie również nad wyborem odpowiedniej opcji magazynowania energii wyprodukowanej i to umożliwia magazyny energii mtrcells.pl u których będziecie mogli znaleźć rozwiązania o bardzo dobrych parametrach i aż 5 tys. cykli oraz 5 letnią gwarancją. Dzięki czemu zapewnicie sobie pełną niezależność energetyczną i to też wpłynie na dużą oszczędność.
SebastianMik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne