tapeta czy fototapeta?

Dyskusje na różne tematy

Re: tapeta czy fototapeta?

Postautor: whiterose » 30 października 2020, 17:56 - pt

Zdecydowanie jestem za fototapetą. Według mnie jest ona o wiele ciekawsza, jak taka zwykła tapeta. Zobaczcie dla przykładowo co ma do zaoferowania sklep Ecowall24.pl . Niektóry z ich produktów robią wrażenie i to nie małe... Także na pewno warto nad tym sobie jeszcze pomyśleć, przejrzeć sobie oferty, porównać etc.
whiterose

Postautor: berta1 » 21 stycznia 2021, 10:50 - czw

Uważam, że fototapeta to świetne rozwiązanie. Na przykład fototapeta wydrukowana ze zdjęcia z wakacji :) To będzie fantastyczna pamiątka. Bardzo dobrą ofertę ma drukarnia fototapet: https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/fototapety/ . Myślę, że Wam też się one spodobają.
berta1

Postautor: karolinarowek » 21 stycznia 2021, 14:59 - czw

myślę, że fototapeta
karolinarowek

Postautor: Mali_nowa » 26 października 2021, 01:45 - wt

Wszystko zależy od tego, co Ci bardziej odpowiada, jednak podstawowe pytanie brzmi czy wicie jak kładzie się tapetę? Z boku może się to wydawać proste, jednak w praktyce okazuje się to dużo trudniejsze. Myślę, że warto zapoznaj się z tym artykułem https://www.awconstruction.pl/blog/pomy ... izelinowa/ bo są w nim zawarte naprawdę użyteczne i przydatne informacje. Bardzo poleca, bo my z artykułów na tej stronie korzystamy praktycznie przy każdym remoncie.
Mali_nowa

Postautor: Złośnica » 18 listopada 2021, 16:33 - czw

Moim zdaniem tylko i wyłącznie fototapeta - fototapeta jest bardziej ciekawsza. Ostatnio robiłam pokój syna. I dałam mu na jedną ścianę fototapety graffiti https://lemonroom.pl/fototapety-37-graffiti.html . Mój syn jest zachwycony. Wyglądają jakby były prawdziwie pomalowane na ścianie. Super to wygląda. Zobaczcie sami.
Złośnica

Postautor: Kasia36 » 22 listopada 2021, 13:17 - pn

Zależy od tego na jakim wystroju i klimacie, Ci zależy. Ja przykładowo kupiłam fototapety kuchenne ze sklepu magic and style. Są świetnej jakości, piękne obrazy. No u mnie pole lawendy wpasowało się idealnie w klimat całego mieszkania.
Kasia36

Postautor: Milutka90 » 06 stycznia 2022, 15:34 - czw

Mi chyba bardziej od fototapety podobają się tradycyjne tapety ścienne. Jak wiadomo takie tapety są teraz dostępne w najróżniejszych wzorach i kolorach, więc sądzę, że do każdego mieszkania i do każdego pomieszczenia można coś fajnego znaleźć ;) Ja planuję właśnie remont salonu i chyba zdecyduję się na tapetę dekoracyjną w geometryczne wzory. Co sądzicie o takim pomyśle?
Milutka90

Postautor: tolka » 23 czerwca 2022, 00:23 - czw

Kwestia gustu tak naprawdę, ale jeśli poszukiwalibyście wysokiej jakości tapet to polecam sprawdzić sobie Pasion tapety . Mają przepiękne wzornictwo i są w konkurencyjnych cenach
tolka

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne