pasta wybielająca

Dyskusje na różne tematy

Re: pasta wybielająca

Postautor: onaion » 19 listopada 2018, 12:41 - pn

Pasta paście nierówna, jedne działają lepiej, inne gorzej :)Na mnie na przykład rewelacyjnie zadziałała wybielająca pasta-żel do zębów, który zamówiłam sobie w internetowym sklepie Papatka oferującym wysokiej jakości kosmetyki indyjskie, w tym również pasty do zębów :) Zauważyłam, że już po zużyciu jednego opakowania moje zęby są wyraźnie jaśniejsze :) Pasta nie była droga, więc na tym jednym opakowaniu na pewno się nie skończy :)
onaion

Postautor: Leno » 20 listopada 2018, 15:34 - wt

Jest sporo produktów, którymi można wybielić zęby. Ja postawiłam na paski wybielające. Te paski są bardzo skuteczne, proste w użyciu i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Przede wszystkim takie wybielanie jest o wiele tańsze niż zabieg w gabinecie stomatologicznym a efekt jest taki sam.
Leno

Postautor: anielka » 27 grudnia 2018, 00:47 - czw

Najlepsze produkty do wybielania jakie mialam to te z iwhite - natychmiastowy efekt w przypadku nakladek jest naprawde widoczny :) no i nie sa jakies super drogie, a to tez istotne.
anielka

Postautor: buntowniczka90 » 28 lutego 2019, 18:57 - czw

Wiecie, co? Past wybielających jest naprawdę sporo, także nie jest to tak naprawdę łatwy wybór. Jednak wiem, kto może wam odpowiedzieć na to pytanie- jaką pastę kupić czy jak pielęgnować swoje zęby. Zobaczcie tutaj https://www.facebook.com/HigienistkiZKr ... rdc=2&_rdr . Są to prawdziwe specjalistki od zdrowego i pięknego uśmiechu.
buntowniczka90

Postautor: milord » 18 marca 2019, 18:56 - pn

z iWhite? miałem od nich polerke ta do kamienia nazębnego i przebarwien i naprawde super, zadowolony byłem, w sumie teraz mam w planach kupic nakladki bo chcialem troche wybielić zęby a kolega moj ma, korzyta i zachwala
milord

Postautor: Rusałka » 20 czerwca 2019, 17:19 - czw

Powiedzcie tak szczerze - zadziałała ta pasta? Bo mi się wydaje, że raczej pasty wybielające nie przynoszą oczekiwanego efektu. Z tego co wyczytałam w internecie to najskuteczniejsza metoda wybielania zębów jest wybielanie lampa u stomatologa. Tutaj znajdziecie więcej informacji o zabiegu wybielania zębów. Wybielanie można wykonać w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej w Krakowie. Zabiegi sa bezbolesne i nie powodują żadnych skutków ubocznych.
Rusałka

Postautor: arema15 » 25 czerwca 2019, 10:09 - wt

Domowymi sposobami ani pastami nigdy nie wybielimy zębów jak u stomatologa.Moja siostra wybielała zęby w Ratyńscy Dental Clinic w Warszawie i bardzo zadowolona.Faktycznie ma pięknie to zrobione. Pełen profesjonalizm i to można powiedzieć że ma Hollywood smile ;-)
arema15

Postautor: agamk » 08 lipca 2019, 11:37 - pn

Nie wiem jak jest z pastami...Sama zachęcona opisem wybielania zębów w gabinecie Wybielanie zębów Kraków zdecydowałam się wybrać na taki zabieg.
agamk

Postautor: wallisa » 02 sierpnia 2019, 21:15 - pt

Używam pasty która faktycznie wybiela zęby. SPLAT Special EXTREME WHITE jest idealna kiedy zbliża się jakieś wielkie wydarzenie, np. wesele i jest przeznaczona do intensywnego wybielania zębów. Ma w składzie granulki nadtlenku karbamidu i polydon a także ekstrakt z papai i zaokrąglone cząstki polerujące z krzemionki.
wallisa

Postautor: ziaja03 » 25 listopada 2019, 22:34 - pn

Pasta wybielająca to tylko jedno z wielu rozwiązań aby mieć czyste zęby. Najważniejsze to mieć porządną szczoteczkę i najlepiej elektryczną bo tylko taka gwarantuje że żeby będą należycie wyczyszczone. Ten ranking szczoteczek pomoże ci wybrać najlepszy model https://www.shop-dent.pl/pl/c/Ranking-szczoteczek-elektrycznych-2019/1696 i dzięki niemu masz gwarancję że unikniesz częstych wizyt u dentysty.
ziaja03

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne