Parking w Balicach - który?

Dyskusje na różne tematy

Parking w Balicach - który?

Postautor: Leno » 21 lutego 2018, 19:40 - śr

Który parking w Balicach polecacie? Jak to jest z dojazdem z parkingu na lotnisko - jest jakiś transport czy trzeba zasuwać samemu pod terminal?
Leno

Re: Parking w Balicach - który?

Postautor: Rusałka » 21 lutego 2018, 19:58 - śr

Hmm ParkujGo - parking w Balicach ma w swojej ofercie wlasnie (w cenie biletu, oczywiscie) dowoz z parkingu na samo lotnisko busem i powrot - dostajemy od nich nr telefonu komorkowego, na ktory mamy dzwonic o kazdej porze dnia i nocy (po przylocie do Krakowa) i w ciagu kilku minut - bus sie po nas zjawia. Niezla opcja, prawda? A cena postoju auta? Wychodzi srednio okolo 6 zl za dobe, wiec tanio, prawda?
Rusałka

Postautor: wiktoria » 13 kwietnia 2018, 11:35 - pt

A kojarzycie może jakiś godny uwagi i niedrogi parking w Modlinie? Bo tak się złożyło, że nikt mnie niestety na lotnisko nie odwiezie, a nigdy z takich miejsc nie korzystałam.
wiktoria

Postautor: Lipka33 » 13 kwietnia 2018, 13:09 - pt

wiktoria pisze:A kojarzycie może jakiś godny uwagi i niedrogi parking w Modlinie? Bo tak się złożyło, że nikt mnie niestety na lotnisko nie odwiezie, a nigdy z takich miejsc nie korzystałam.

Do Modlina to chyba najlepiej jechać transferem. Zobacz jakie zniżki ma Modlinbus- chyba warto to wykorzystać :)
Lipka33

Postautor: Greysowa » 29 marca 2019, 14:32 - pt

Przy każdym lotnisku jest jakiś parking. Zapoznajcie się wcześniej z cenami, ofertą oraz tym jak daleko są od terminala. Na stronce https://orangeparking.pl znajdziecie parking lotnisko Balice który jest 100 metrów od samego lotniska. Orange Parking posiada 3 parkingi obok siebie i bardzo niskie ceny na pozostawanie bezpiecznie samochodu na dowolny czas. Wiadomo, że na więcej dni będą bardziej korzystne ceny
Greysowa

Postautor: jajecznica » 18 października 2019, 10:22 - pt

A nie lepiej wybrać się taksówką na lotnisko, po co potem cały urlop zamartwiać się co się dzieje z samochodem. Jesli chodzi transfer katowice czy do Balic to zawsze wybieram firmę transferis24.pl Mają komfortowe auta, dobre ceny, (można płacić kartą!) i są zawsze na czas
jajecznica

Postautor: kitkaja » 26 stycznia 2020, 22:26 - ndz

Ja będę wylatywać z Wrocławia i chcę skorzystać z usług Parkingu jakim jest https://www.startparking.pl/parkingi-st ... ce-wroclaw z tego co widziałam w lokalizacjach parkingów to mają również plac w Balicach więc polecam się zapoznać z ofertą, ceny sa naprawdę przystepne.
kitkaja

Postautor: Leno » 25 marca 2020, 14:39 - śr

Jeśli chcesz zostawią auto na dłuższy czas to najlepiej wybrac prywatny parking balice. Panda Parking na ul. Krakowskiej ma bardzo dobre ceny. U nich parkowanie na dwa tygodnie kosztuje nieco ponad 80 zł. Parking jest ogrodzony, strzeżony i monitorowany więc auta sa bezpieczne. Ogromnym plusem jest to, że można tu płacić kartą, gotówką a nawet w walucie.
Leno

Wróć do Rozmowy ogólne