Maska antysmogowa - tak czy nie?

Dyskusje na różne tematy

Maska antysmogowa - tak czy nie?

Postautor: Leno » 21 lutego 2018, 19:38 - śr

Hej! Czesto bywam w Krakowie i zauważyłam, że dużo ludzi nosi maski antysmogowe. Jak myślicie warto taką kupić? Gdzie dostepne sa takie maski - w aptece czy są jakieś specjalne sklepy?
Leno

Re: Maska antysmogowa - tak czy nie?

Postautor: Rusałka » 23 lutego 2018, 22:45 - pt

Hej, no niestety, Krakow to jedno z miast Polski, w ktorym jest smog. Takze okolica Krakowa - jest tutaj taka niecka - jest fatalna, jesli chodzi o jakosc powietrza. Na ulicach serio jest coraz wiecej ludzi, ktorzy nosza maski antysmogowe - to juz nie fanaberia, ani nie wstyd - powoli robi sie to norma. Gdzie kupowac takie maski przeciwsmogowe? Mozna w aptekach - ale maly wybor + wysoka marza, mozna i w necie - ale jak juz kupowac, to taka certyfikowana, w sklepach specjalistycznych - niech naprawde cos pomoze, a nie udaje, ze pomaga. W sklepie U-mask.pl mozna takie dostac - takze dla dzieci.
Rusałka

Postautor: mia63 » 25 lutego 2018, 11:36 - ndz

No Kraków jest konkretnie zanieczyszczonym miastem, ale nie wiem czy te maski za 5 zł coś pomagają
mia63

Postautor: buntowniczka90 » 05 listopada 2018, 15:00 - pn

Taka maska antysmogowa to z całą pewnością doskonała opcja na to, żeby ochronić się przed wdychaniem tych wszystkich zanieczyszczeń. Natomiast warto również przeczytać artykuł http://lifeair.pl z którego dowiecie się jak również w domu skutecznie oczyścić powietrze. A to też, jest bardzo ważne, żeby i w domu oddychać czystym powietrzem.
buntowniczka90

Postautor: Kinka » 06 listopada 2018, 22:08 - wt

Jak mam być szczera to nie widziałam jeszcze nikogo w takiej masce na ulicy i w sumie sama bym nie założyła jej... Ja dbam o siebie i swój zdrowy oddech w domu - kupiłam oczyszczacz powietrza Philips AC3256/10 dzięki, któremu mogę oddychać pełnią płuc nie martwiąc się o zanieczyszczenia w powietrzu i o smog. Ten model jest w stanie wyeliminować najdrobniejsze cząsteczki niebezpiecznych substancji dzięki filtrowi NanoProtect HEPA , który wymienia się co dwa lata.
Kinka

Postautor: ziaja03 » 16 lipca 2019, 18:50 - wt

Oczywiście że jak najbardziej tak tym bardziej z naszym powietrzem kiepskiej jakości. Cały trening traci sens jeśli nawdychamy się powietrza bez używania maski antysmogowej. Polecam ofertę tego sklepu który ma ich wiele https://dragonmask.pl/ i specjalizuje się w sprzedaży najlepszych jakościowo w atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz osiągnąć wyniki to powinieneś używać masek antysmogowych.
ziaja03

Wróć do Rozmowy ogólne