Kompletujemy sprzęt do gastronomii - jakieś propozycje?

Dyskusje na różne tematy

Kompletujemy sprzęt do gastronomii - jakieś propozycje?

Postautor: daniel.tomczak81 » 30 stycznia 2018, 11:31 - wt

Pozdrawiam wszystkich. Jesteśmy na poziomie kompletowania sprzętów do naszej turbo-gastronomii i mamy pytanie, czy gofrownica catarina jest nieunikniony w tym biznesie bo na wszystko bynajmniej nie starczy od razu. Dzięki oraz zapraszamy wkrótce!
daniel.tomczak81

Re: Kompletujemy sprzęt do gastronomii - jakieś propozycje?

Postautor: arek34re » 03 lutego 2018, 10:04 - sob

dobry to sprzęt jest
arek34re

Postautor: wallisa » 16 marca 2018, 14:06 - pt

Mogę polecić bardzo dobrą, oszczędną i ekologiczną zmywarkę Winterhalter, to jest sprzęt wysokiej jakości który się przyda w każdego rodzaju gastronomii
wallisa

Postautor: Arancia<3 » 04 kwietnia 2018, 12:51 - śr

A macie już odpowiednie pudełka na jedzenie na wynos? Jeśli nie zajrzyjcie tutaj, na pewno Wam się przydadzą w tej działalności.
Arancia<3

Postautor: lenka34 » 23 czerwca 2018, 13:51 - sob

Popieram, te zmywarki z Winterhalter są na prawdę dobre. W ogóle takie profesjonalne sprzęty to gwarancja dobrego funkcjonowania firmy, bo nie musimy się martwić że nagle coś padnie i będą problemy
lenka34

Postautor: onaion » 12 lipca 2018, 10:10 - czw

W gastronomii na pewno przyda Wam się również profesjonalny ekspres do kawy. Goście na pewno docenią to, że mogą się u Was napić pysznej, małej czarnej ze spienionym mlekiem ;) Spory wybór takich zaawansowanych ekspresów do gastronomii znajdziecie na https://www.swiatekspresow.pl/. Oprócz tego możecie tam od razu zamówić produkty do ich konserwacji i czyszczenia, a także różne akcesoria. Jeśli cena będzie dla Was za wysoka, zawsze możecie zdecydować się na używany ekspres - takie również można tam zamówić.
onaion

Postautor: kitkaja » 02 lutego 2019, 11:29 - sob

Ja szukałam pudła fasonowe warszawa- w stolicy. Chyba kupie takie pudła fasonowe warszawa- bo tu mieszkam. Ale popatrz też w firmie htm opakowania bo mają przeróżne rzeczy. Do różnych branż można dostosować a ceny sa bardzo dobre.
kitkaja

Postautor: kamiloo7 » 19 lutego 2019, 14:52 - wt

Z pewnością już na początku warto zaopatrzyć się w urządzenia do pakowania. Ja prowadzę firmę z cateringiem dietetycznym, więc trochę orientuję się w tego typu sprawach. Mogę polecić Ci firmę Opak-System, która posiada urządzenia do pakowania wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach: https://opaksystem.pl/pl/c/Urzadzenia/83/1/full, ale też masę innych przydatnych produktów do pakowania, co w przypadku gastronomii jest naprawdę niezbędne. Bardzo szybko realizują też zamówienia, na czym oczywiście również mi bardzo zależało, więc myślę, że naprawdę warto zerknąć. :)
kamiloo7

Postautor: marciniak » 12 marca 2019, 10:58 - wt

Jeśli planujecie urządzać w swojej restauracji większe eventy to mogą Wam się też przydać meble eventowe. Myśleliście o tym kiedykolwiek? Zachęcam więc do wizyty na stronie http://horecaservice.pl/wypozyczalnia-mebli-eventowych-krakow-katowice/, gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat.
marciniak

Postautor: ziaja03 » 28 kwietnia 2019, 16:34 - ndz

Jeśli chodzi o sprzęt do gastronomii to nie zapomnij o załatwieniu systemu opakowań bo na pewno będziesz prowadzić catering. Polecam firmę http://roma-folie.pl/ która specjalizuje się w sprzedaży opakowań foliowych oraz pochodnych ale ma także maszyny do pakowania na sprzedaż . Każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie.
ziaja03

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne