Mieszkanie

Dyskusje na różne tematy

Re: Mieszkanie

Postautor: rafon » 04 kwietnia 2019, 12:29 - czw

Ja też planuje zakup mieszkania, w miejscu które nazywa się osiedle Skawina albo osiedle Jagielnia - różnie ludzie mówią. Czy ktoś znający się trochę na temacie mieszkań mógłby wyrazić swoją opinię na temat mieszkań, które są do kupienia na tym osiedlu? Podsyłam link: http://osiedle-jagielnia.pl/. Wiem, że wiele osób sceptycznie podchodzi do tej miejscowości, lecz według mnie nowe mieszkania Skawina ma ładne i lokalizacja też nie jest najgorsza dla kogoś kto pracuje w krakowie.

Z góry bardzo dziękuję.
rafon

Postautor: ziaja03 » 15 kwietnia 2019, 13:35 - pn

Jeśli chodzi o mieszkania to zwracaj uwagę na drzwi wejściowe żeby były jak najlepsze. Ja polecam zakup tutaj http://www.art-tom.pl/ bo jest to rodzimy producent z wieloletnim doświadczeniem w produkcji drzwi drewnianych. Są bardzo dobrej jakości w super cenie więc każdy będzie zadowolony z ich oferty. Wejdź na ich stronę a na pewno się przekonasz.
ziaja03

Postautor: ekstraceny » 17 kwietnia 2019, 10:53 - śr

A czy polecacie jakiegos sprawdzonego dewelopera z Krakowa? Interesuja mnie okoloce Grzegórzki ;) Będę wdzięczny za wszystkie propozycje!
ekstraceny

Postautor: Szymon 34 » 19 kwietnia 2019, 09:26 - pt

nowe mieszkania rzeszów
westycja przy ul. Św. Rocha ma wszystko to, co nowoczesne inwestycje mieć powinny. Deweloper przede wszystkim postawił na wygodę przyszłych lokatorów. Lokale mieszkalne zostały zaprojektowane z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Mieszkania się widne, przestronne, a rozkład pomieszczeń daje duże możliwości aranżacyjne.
Szymon 34

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne