Mieszkanie

Dyskusje na różne tematy

Re: Mieszkanie

Postautor: Wiki823 » 10 lipca 2022, 12:17 - ndz

Warto też postawić na dobry oczyszczacz powietrza. U mnie najlepiej sprawdził się stadler form roger, okazał się mega skuteczny i co ważne można go kupić w niewygórowanej cenie
Wiki823

Postautor: ksenia456 » 21 lipca 2022, 23:18 - czw

To może w takim razie zainteresuje Was dzielnica Gosław w Warszawie? Aktualnie powstaje tam inwestycja https://www.profbud.info/mieszkania-goclaw . Mieszkania znajdują się na Gocławiu, w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Pawlikowskiego. Miejsce oferuje łatwy dostęp do centrum stolicy, jak i bez problemu z tej lokalizacji można dostać się do każdego innego miejsca w Warszawie. Dostępne w inwestycji mieszkania posiadają powierzchnię od około 30 do niemal 150 metrów kwadratowych. Z pewnością każdy dobierze coś odpowiedniego dla siebie.
ksenia456

Postautor: kitkaja » 24 lipca 2022, 21:49 - ndz

Jak już zakupisz wymarzone mieszkanie to potrzebna będzie masa rzeczy do jego wyposażenia. Jak będą potrzebne firanki czy zasłony to wejdź tutaj https://nietylkofiranki.pl/157-firany-balkonowe bo to największy sklep z tego typu produktami. Oprócz zasłon i firan mają też koce, narzuty oraz pościele więc w jednym miejscu masz dużo przydatnych produktów do mieszkania.
kitkaja

Postautor: viviniaaa » 25 lipca 2022, 14:19 - pn

co myslicie na temat lamp podlogowych? Warto takie posiadac u siebie w domu albo mieszkaniu? Bo kolezanka ostatnio je kupila od producenta V-TAC i jest bardzo zadowolona. Też mysle, czy sie nie zdecydowac na nie. Drogo nie wyszlo, a bylam u niej wczoraj (w niedziele), to oswietlenie prezentuje sie bardzo fajnie, tak mega nowoczesnie
viviniaaa

Postautor: bubek » 25 lipca 2022, 15:34 - pn

Sprawdź oferty tej firmy na stronie https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Myślę, że mają naprawdę szeroki wybór ofert związanych z różnymi stronami i mieszkaniami. Jestem pewna, że znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Zdecydowanie polecam ich oferty.
bubek

Postautor: renata900 » 26 lipca 2022, 04:15 - wt

vivi: Znam tego producenta bardzo dobrze. I mogę wypowiadać się jedynie pozytywnie. Przede wszystkim opisy na stronie są zgodne z tym, co potem przychodzi do Klienta. A uwierz mi moja kochana, że nie zawsze tak się dzieje. Paradoksalnie lampy od V-TAC prezentują się na żywo nawet lepiej. Dodatkowo ceny były znośne. Teraz wszystko jest drogie, ale jak pamiętam, jak kupowałam te lampy, to na szczęście nie zapłaciłam dużo. Mam u siebie te lampy kilka miesięcy i jeszcze się nie zepsuły. Mam nadzieję, że tak będzie cały czas
renata900

Postautor: puerto0 » 26 lipca 2022, 16:59 - wt

Jeśli szukasz sprawdzonego mieszkania to może warto popytać też znajomych i rodziny?
https://klimek-klus.pl/
puerto0

Postautor: viviniaaa » 27 lipca 2022, 14:23 - śr

renata900 pisze:vivi: Znam tego producenta bardzo dobrze. I mogę wypowiadać się jedynie pozytywnie. Przede wszystkim opisy na stronie są zgodne z tym, co potem przychodzi do Klienta. A uwierz mi moja kochana, że nie zawsze tak się dzieje. Paradoksalnie lampy od V-TAC prezentują się na żywo nawet lepiej. Dodatkowo ceny były znośne. Teraz wszystko jest drogie, ale jak pamiętam, jak kupowałam te lampy, to na szczęście nie zapłaciłam dużo. Mam u siebie te lampy kilka miesięcy i jeszcze się nie zepsuły. Mam nadzieję, że tak będzie cały czas
dzieki za wskazowki
viviniaaa

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne