Mieszkanie

Dyskusje na różne tematy

Mieszkanie

Postautor: arek565 » 29 stycznia 2018, 16:24 - pn

Czy kupno mieszkań w tym roku jest opłacalne? Moim zdaniem TAK, teraz ceny mieszkań cały czas będą szły w górę nie ma co się oszukiwać, na pewno nie stanieją.. Ja zamierzam kupić w tym roku mieszkanie, mam już jedno na oku, orion.lublin.pl bardzo fajne inwestycje ten deweloper wykonuje, co mi się bardzo podoba.
arek565

Re: Mieszkanie

Postautor: Olgierd53 » 14 lutego 2018, 08:50 - śr

Jak już się wybiera mieszkanie to uważam, że warto też zwrócić uwagę na to co jest przed mieszkaniem. Chodzi mi o to, że zazwyczaj drogi czy też podwórze nie jest jakoś specjalnie zrobione. Wtedy wystarczy zakupić kruszywa budowlane, które przydadzą się do zrobienia drogi.
Olgierd53

Postautor: Wiktoria82 » 25 lutego 2018, 12:09 - ndz

Ja właśnie kończę formalności związane z załatwianiem kredytu. Uważam, że przy obecnych kosztach wynajmu mieszkań opłaca się kupić coś swojego na własność. Poza tym mam wrażenie, że niemalże z miesiąca na miesiąc trzeba płacić coraz więcej. Jeśli chodzi o fajne mieszkania, które mogę polecić, to koniecznie sprawdźcie inwestycje deweloperskie Kraków.
Wiktoria82

Postautor: spicybartek » 06 marca 2018, 09:33 - wt

Myslę, że tak. Kupno mieszkan nadal jest bardzo opłacalne. Tym bardziej, że to inwestycja na lata, a przy okazji możesz na tym nieźle zarobić, więc pieniądze się zwrócą, a poźniej będą na siebie zarabiac. Ja w sumie zdecydowałem się niedawno na taka inwestycję i kupiłem mieszkanie w Rowach. Wybrałem piękny apartament Lubicz, który ma świetna lokalizację. Chciałbym to mieszkanie wykończyć i zacząć je wynajmowac. To będzie dobry biznes.
spicybartek

Postautor: onedaymore » 12 marca 2018, 14:40 - pn

Witam bardzo serdecznie. Czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę z doświadczeniem z Katowic, która zajmuje się roletami i oferuje również serwis rolet? Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę dobrego oraz sprawdzonego i nezbyt wiem na co się zdecydować... Czy uważacie, że na przykład taka oferta byłaby warta uwagi http://roleter.pl/ ? W Sieci zbierają pozytywne opinie, ale w Internecie jest tyle tego typu ofert, że nie jestem w stanie samodzielnie podjąć decyzji. Do tego mają też ponad dwadzieścia lat doświadczenia, więc sądzę, że warto tę kwestię przemyśleć. Co o tym myślicie?
onedaymore

Postautor: FosterFester » 12 marca 2018, 22:38 - pn

Pewnie że tak. My z żoną kupiliśmy na początku roku mieszkanie w Krakowie. Ofertę wyszukało dla nas tamtejsze biuro nieruchomości ABC Dom, z którego usług korzystaliśmy. Korzystna cena, świetna lokalizacja - my jesteśmy bardzo zadowoleni.
FosterFester

Postautor: wallisa » 13 marca 2018, 12:47 - wt

Pewnie że opłaca się kupić mieszkanie bo za wsze można je potem wynajmować i mieć dodatkowy dochód a jeśli chodzi o Kraków to super osiedle znajdziecie przy miejskiej plaży tuż nad jeziorem Bagry czyli Bagry Park, okolica tego osiedla jest rewelacyjna, jest dużo zieleni i piękne jezioro obok
wallisa

Postautor: monika.kwiecien » 13 marca 2018, 15:15 - wt

tak napewno
monika.kwiecien

Postautor: wertykalny » 23 marca 2018, 12:20 - pt

Jak najbardziej kupno mieszkań jest nadal opłacalne. Sam postanowiłem właśnie kupić nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Rowach. Kupiłem apartament Lubicz z którego jestem niesamowicie zadowolony, bo ma dobra lokalizację, niedaleko morza. Zamierzam go wykonczyć i zacząć wynajmować, bo na takiej nieruchomości mozna świetnie zarobić.
wertykalny

Postautor: xihut » 23 marca 2018, 16:23 - pt

Jeżeli chodzi o mieszkania, to dla mnie liderem jest firma Budpol - http://budopol.pl. Ich oferta jest ogromna, warto przyjrzeć się temu co oferuja, ponieważ można tu znaleźć coś dla siebie, w dodatku w całkiem atrakcyjnych i rozsądnych cenach ;)
xihut

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne