Ból zęba

Dyskusje na różne tematy

Ból zęba

Postautor: Upper » 25 stycznia 2018, 00:52 - czw

Dobry wieczór, od tygodnia bardzo boli mnie ząb a konkretnie 8. Mam teraz 25 lat i dopiero pól roku wszytskie zęby mądrości się u mnie pojawiły. Słyszałam od moich koleżanek, że większość osób od razu je wyrywa. Jednak ja wolałabym wystarczająco dobrze o nie dbać zanim je wyrwę chociaż może nie znam się na tyle. Ale teraz przy okazji tego, że i tak idę do stomatologa na pewno upewnię się jak powinnam postąpić. Ostatni raz u dentysty byłam 1 rok temu , ale mam strasznie złe wspomnienia w związku z czym obiecałam sobie, że tym razem zrobię porządne rozeznanie. Studiuję w Krakowie więc nie chciałbym specjalnie jechać do innego miasta i zalezy mi znaleźć jakiegoś dobrego specjalistę właśnie tu. Przejrzałam sporo stron i natrafiłam między innymi na https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowki/ i jeden jest na Pawej a drugi na Klimickiego , ale nigdy nie słyszałam nic o nich, czy ktoś z Was ewentualnie z rodziny był u nich? Czy długo się czeka na wizytę ? Pozdrawiam.
Upper

Re: Ból zęba

Postautor: Erquli22 » 25 stycznia 2018, 10:20 - czw

Ja zawsze jeżdżę na ostry dyżur dentystyczny.
Erquli22

Postautor: radison » 30 stycznia 2018, 15:34 - wt

Wszystko zależy jaki ból zęba nam towarzyszy. Ja staram się dbać o zęby by nie dopuścić do takiej sytuacji, jednakże ostatnio strasznie bolał mnie ząb, aż musiałem go leczyć kanałowo. Na szczęście na stronie http://www.duodent.rzeszow.pl/oferty/leczenie-kanalowe.html znalazłem informacje, że leczenie kanałowe w Rzeszowie nie jest wcale takie drogie i szybko pojechałem do tego stomatologa. Cały zabieg nie trwał jakoś długo, a co najważniejsze nic mnie nie bolało, gdyż otrzymałem znieczulenie ;)
radison

Postautor: Stokrotka » 15 lutego 2018, 10:31 - czw

Czasem nawet perfekcyjne dbanie o zęby nie uchroni nas przed próchnicą :( Ja tak niestety miałam.
Stokrotka

Postautor: Madziulek321 » 15 lutego 2018, 12:32 - czw

A czy znacie może tego stomatologa z Bemowa? Ma podobno świetne podejście do dzieci, dzięki czemu nie mają później traumy i chętnie regularnie chodzą na kontrolę.
Madziulek321

Postautor: truskafeczka » 15 lutego 2018, 13:00 - czw

Ból zęba to straszna dolegliwość!
truskafeczka

Postautor: anielka » 26 kwietnia 2018, 16:51 - czw

Moim zdaniem nie ma gorszego bolu niz bol zeba. Ja mialam ochote wsadzic glowe pod tramwaj jak ostatnio mnie dopadlo - na szczescie udalo mi sie ekspresowo umowic wizyte w http://wesolystomatologia.pl/ i zalatwic sprawe :D zabek zostal naprawiony, a leczenie mimo moich obaw odbylo sie juz bezbolesnie :)
anielka

Postautor: zahart » 02 maja 2018, 15:14 - śr

Najlepiej iść z tym od razu do dentysty
zahart

Postautor: Milagros » 17 czerwca 2018, 20:16 - ndz

Mądry Polak po szkodzie :P Samej zdarzało mi się przekładać wizyty "na później". Nigdy nie kończyło to się dobrze. Stomatolog jest w stanie zobaczyć początki próchnicy czy innych problemów. Im szybciej problem zostanie wykryty, tym mniej krócej będzie trwało leczenie. Zapisz się do http://www.kmed.pl/chirurgia-stomatologiczna.html Tylko dobry chirurg który powie Ci, czy warto zostawić ósemki.
Milagros

Postautor: Halinka » 05 lipca 2018, 00:14 - czw

Od kiedy pamiętam zawsze bałam się dentysty. Kilka miesięcy temu będąc we Wrocławiu u znajomych, dostałam bardzo silnego bólu zęba. Żadne przeciwbólowe tabletki nie pomagały. Trafiłam do lux-dent.com.pl/ i powiem Wam, że dopiero tam zobaczyłam, że można wyleczyć zęba bez bólu. W dodatku panowała tam tak miła atmosfera, że postanowiłam zabrać się za leczenie zębów, właśnie tam. Bo nie będę się bała przekroczyć progu gabinetu.
Halinka

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne