Strona 1 z 5

catering dietetyczny

Post: 21 stycznia 2018, 14:33 - ndz
autor: szaraczek103
Korzystaliście kiedyś z cateringu? jakie wrażenia?

Re: catering dietetyczny

Post: 26 stycznia 2018, 11:13 - pt
autor: bura_g
catering dietetyczny jest świetny. Niemniej jak tylko mogę staram się jednak gotować sama. Ostatnio odkryłam, że tu można kupić zakwas chlebowy, więc nawet chleb będę niedługo sama piekła :)

Re: catering dietetyczny

Post: 29 stycznia 2018, 15:10 - pn
autor: maślanka
Ja się długo zastanawiałam, czy jest jakaś dieta na atopowe zapalenie skóry? Niestety mam atopowe zapalenie skóry no i muszę używać specjalnych kosmetyków z atopis.pl, trzeba przyznać, że są świetne. Łagodzą wszelkie zaczerwienienia.

Re: catering dietetyczny

Post: 16 lutego 2018, 22:42 - pt
autor: Lifts
O tak - ja też popieram - bardzo pozytywnie! Jestem na diecie pudełkowej juz drugi msc (wiadomo start z nowym rokiem;) i w sumie z tego co zauwazylam to u mnie kluczowe jest jednak regularne jedzenie. Wczesniej przez full roboty ewentualnie cos skubnęłam, a wieczorami byl prawdziwy pogrom lodówki. Z macro bios bar dostaje codziennie 5 dań ktore rozkladam w czasie i spokojnie moge cos zjesc czy to w drodze na zajecia czy nawet gdy jeszcze jestem w pracy. Wazne zeby nie popasc w wilczy glod

Re: catering dietetyczny

Post: 21 lutego 2018, 03:51 - śr
autor: aniaola37
Firma Kuźnia Zdrowia prowadzi taki catering. Można ich znaleźć pod https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/ge ... -czesc-ii/ - z bloga już bardzo łatwo przejść do strony głównej. No a na samym blogu też można wiele ciekawych informacji wyczytać. Warto ze 2, 3 wpisy przeczytać

Re: catering dietetyczny

Post: 21 lutego 2018, 20:48 - śr
autor: Florian5131
ciekawe

Re: catering dietetyczny

Post: 05 marca 2018, 15:53 - pn
autor: Aligator
Ja korzystałem i mam raczej same pozytywne doświadczenia z takim cateringiem. Dostawy zawsze były na czas, jedzenie bardzo dobre, świeże i posiadające certyfikat HACCP, co w tym przypadku ma dość istotne znaczenie. Z cateringiem firmy Wygodna Dieta udało mi się zrzucić sporo kilogramów i to w stosunkowo krótkim czasie. ;)

Re: catering dietetyczny

Post: 06 marca 2018, 10:08 - wt
autor: Orfeusz32
no dziwna sprawa

Re: catering dietetyczny

Post: 08 marca 2018, 15:10 - czw
autor: Leno
Catering dietetyczny jest super. Ja też korzystam, bo dla mnie to bardzo wygodne rozwiązanie. Przede wszystkim dieta jest dobrze skomponowana pod względem ilości kalorii a po drugie dania są urozmaicone, codziennie mam coś innego. Catering zamawiam od Nutridiety https://nutridieta.pl/bielsko-biala-cat ... ko-bialej/ . Mają do wyboru różne opcje - nawet oferują diety bezglutenowe. Moim zdaniem to świetna opcja.

Re: catering dietetyczny

Post: 23 marca 2018, 12:07 - pt
autor: wertykalny
Catering dietetyczny to świetna sprawa dla wszystkich zapracowanych i tych, którzy nie mają czasu gotować sobie w domu. Ja zamawiam catering z warszawski dzień od pana gesslera i dla mnie to mega wygodne. Jestem na zdrowej diecie, jem zdrowe i zbilansowane posiłki.