catering dietetyczny

Dyskusje na różne tematy

Re: catering dietetyczny

Postautor: Mermagda0 » 30 września 2018, 16:29 - ndz

Dobra opcja. Pierwsze jednak trzeba zdecydować się na konkretną dietę. Mysle ze blogi takie jak ten https://www.kuźnia-zdrowia/dieta-odchudzajaca-dla-mezczyzn-i-dla-kobiet/ powinny wam zdecydowanie w tym pomóc ;)
Mermagda0

Postautor: brzózka » 14 października 2018, 17:16 - ndz

Taki catering to jest bardzo fajna rzecz, ale trzeba też uważać co się zamawia bo czasem takie jedzenie może nam nawet zaszkodzić. Pamiętam jak ja byłam na jakiejś wymyślnej diecie, która miała zdziałać cuda to tylko nabawiłam się po niej problemów trawiennych. Zaparcia czy wzdęcia praktycznie w ogóle mnie nie opuszczały i ostatecznie udało mi się z nimi wygrać przeprowadzając kurację wyrobem Intesta z maślanem sodu
brzózka

Postautor: Roarrra » 16 października 2018, 19:18 - wt

Świetna opcja gdy nie macie zbytnio czasu na gotowanie i przygotowywanie samodzielnie posiłków dietetycznych. Ja to też zamierzam spróbować przynajmniej na miesiąc i zobaczyć jak mi będzie smakować :) Zastanawiam się nad dietą wegetariańską od https://masterdieta.pl/diety Mam kilka znajomych, którzy odrzucili mięso i bardzo sobie chwalą efekty nie tylko jeżeli chodzi o stratę wagi, ale i także o dobre samopoczucie
Roarrra

Postautor: Aligator » 18 października 2018, 10:06 - czw

W sumie nic dziwnego, że catering dietetyczny Warszawa stał się ostatnio tak popularny, skoro poszczególne dania potrafią być wyjątkowo smaczne i z czasem przynoszą widoczne rezultaty. Sam z takiego cateringu korzystam i póki co na nic bym go nie zamienił.

;)
Aligator

Postautor: Kornik85 » 12 listopada 2018, 16:27 - pn

Najlepszy catering dietetyczny z jakim miałem styczność to Eat Fit.
Kornik85

Postautor: janinka8 » 19 listopada 2018, 19:52 - pn

ja to nie moge sobie na cateringi pozwolić, bo niestety... mam straszne problemy z jelitami i tylko jeden nietolerowany składnik przez moje jelita, to były by zaraz biegunki, zaparcia itp Od pewnego czasu stosuję ścisła dietę i zażywam tez preparat intesta http://intesta.pl dzięki któremu moje jelita zaczęły lepiej pracować i nie są juz takie kapryśne.Na całe szczęście
janinka8

Postautor: domi78 » 24 listopada 2018, 14:40 - sob

Hmm a nie lepiej dietetyka wybrać i samemu przygotowywac posiłki ? No ale to zależy jak kto woli. Ja znam
polecany program dla dietetyka . Ja zdecydowanie wole dietetyka, bo wiem że ma kontrolę. Kompetentna osoba potrafi poradzić sobie z niejednym problemem jakim jest odchudzanie, brak motywacji itd. Ja naprawdę bardzo długo szukałam odpowiedniego dietetyka i dopiero tutaj mi pomogli.
domi78

Postautor: xihut » 05 grudnia 2018, 17:23 - śr

Ja lubię samodzienlie decydować o tym co jem, a niekorzystac z jakiegoś cateringu. DZisiaj są rozwiązania takie jak https://glodny.pl które umożliwiają zamówienie jedzenia z dostawą do domu :) Według mnie to lepsze niż catering dietetyczny ;)
xihut

Postautor: marciniak » 07 grudnia 2018, 16:50 - pt

Dla mnie dieta z dowozem to naprawdę super opcja. Głównie dlatego, że nie muszę gotować, a mało kiedy mam czas na gotowanie. Tutaj zamawiam sobie przez internet i codziennie dostaję do domu zbilansowane posiłki na cały dzień.
marciniak

Postautor: adik » 20 grudnia 2018, 14:45 - czw

Ja uwielbiam gotować, dlatego dla mnie o wiele lepszą opcją jest zbilansowana dieta ułożona przez dobry dietetyk warszawa. Nigdy nie próbowałam dit z internetu, bo są nieskuteczne i tylko potem się tyje a organizm szaleje. Wszystko trzeba z głowa a ruch przy okazji też nie zaszkodzi.
adik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne