tatuaż

Dyskusje na różne tematy

tatuaż

Postautor: bartu30 » 04 stycznia 2018, 13:02 - czw

Witam, gdzie w Częstochowie wykonują profesjonalnie tatuaże? Czy możecie polecić mi jakiś salon
bartu30

Re: tatuaż

Postautor: lenka34 » 08 sierpnia 2018, 13:38 - śr

Mnie się podobają tatuaże bardzo ale to bardzo, tylko trzeba mieć na prawdę dobre studio w którym wiemy że na pewno nam nic nie "spartolą". Moja siostra ma sporo tatuaży i wszystkie robi w iroink w Warszawie. Ale są na prawdę debeściarskie
lenka34

Postautor: baboocha » 08 sierpnia 2018, 14:36 - śr

Sam mam jeden i planuje już drugi, haha ;D

Postautor: benia55 » 23 sierpnia 2018, 16:48 - czw

A bierzesz też pod uwagę studia tatuażu z innych miast ? Jak tak to ja polecam Jah Love Tattoo z Warszawy ( znajdziesz ich na ulicy Wilczej ). Warto się przejechać, będziesz mieć pewność, że wyjdziesz z prawdziwym arcydziełem na swoim ciele. Trudno mi polecić kogoś konkretnie po każdy z pracujących tam tatuażystów jest innych, osobiście chodzę do Adolfa :) Zerknij sobie na ich prace na fb :)
benia55

Postautor: xihut » 26 listopada 2018, 23:04 - pn

Tatutaż to może być super ozdoba, pod warunkiem że robisz je w dobrym salonie takim jak https://www.skytattoo.net/studio-i-salo ... u-cieszyn/. Warto też przed wybraniem się na zabieg pójść i trochę pogadać w salonie, żeby zobaczyć czy się dogadujesz, to bardzo umili wizytę ;)
xihut

Postautor: umsa » 03 grudnia 2018, 11:06 - pn

to fakt, do jah love tattoo można iść w ciemno :) To pierwsze tak profesjonalne studio, do jakiego miałam okazję trafić. Moim tatuażem od podstaw zajął się Michał https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10153895271611226. Mistrz jeśli chodzi o kopiowanie wzoru ze zdjęcia. Ja akurat mam motyw zwierzęcy ( lew ) który wyszedł mega realistycznie.
umsa

Postautor: filip97 » 30 grudnia 2018, 16:05 - ndz

Jestem tatuażystą od bardzo dawna i mam wielu zadowolonych klientów. Pochodzę z Poznania i tam też przechodziłem wiele szkoleń np. z usuwania tatuażu w www.clearclinic.pl . Przeprowadzam się niedługo w okolice Częstochowy i mam zamiar tam otworzyć własne studio tatuażu, niestety to jeszcze trochę potrwa.
filip97

Postautor: Blistka » 30 listopada 2019, 12:08 - sob

Wybrałam już wzór, wybrałam miejsce oraz studio, będzie to mój pierwszy tatuaż i strasznie się stresuję. Nawet nie chodzi o ból, tylko przeglądanie wzorów w internecie, a potem zobaczenie go na żywo, na własnej skórze, może być zaskoczeniem. Powiedźcie mi, bo nie wiem, czy w studiu podadzą takie informacje, jak potem pielęgnować tatuaż? Chyba ważne są te pierwsze dni, gdy się goi. Chciałabym jak najlepiej o niego zadbać, by pięknie się potem prezentował. Czy takie dbanie o tatuaż jest kłopotliwe, czy wręcz przeciwnie? Wystarcz odpowiedni krem i systematyczne smarowanie?
Blistka

Postautor: pixie_dixie » 13 lutego 2020, 16:52 - czw

Oczywiście, że trzeba zadbać o świeży tatuaż. Później też warto, dłużej będzie wyglądał pięknie :) Warto odpowiednio nawilżać, nieperfumowanymi kremami lub wazeliną, są też specjalne specyfiki do oczyszczania miejsca dziarki :) Najczęściej można je kupić u tatuatora, więc sprawa jest prosta. Warto pamiętać, że nawet minimalistyczny tatuaż potrzebuje ochrony. Np. na wakacjach - filtry! Minimum 50! Zawsze trzeba o tym pamiętać. :!:
pixie_dixie

Wróć do Rozmowy ogólne