kosmetyki

Dyskusje na różne tematy

Re: kosmetyki

Postautor: Rusałka » 30 lipca 2018, 12:36 - pn

Jeśli chodzi o kosmetyki to chyba najlepiej wybierać produkty naturalne. Ja zaopatruję się w kosmetyki pielęgnacyjne i do makijażu w drogerii https://www.warsztatpiekna.pl/pl . Tu można kupić kosmetyki dobrej jakości, których naturalne pochodzenie potwierdzone jest odpowiednim certyfikatami.
Jeśli nie wiecie jaki produkt będzie doby dla Waszej cery możecie skorzystać z konsultacji eksperta, która odbywa się online przez stronę drogerii.
Rusałka

Postautor: Biała15 » 03 sierpnia 2018, 10:34 - pt

Jeżeli chodzi o kosmetyki to warto zastanowić się nad marka jaka jest linia kosmetyczna producenta SOSU. Jest to bardzo dobra marka która cieszy się naprawdę dużą popularnoscią w wielu drogeriach oraz sklepach kosmetycznych. Dzieki swojej wysokiej klasie produktów i ciekawej konkurencyjnej cenie, producent ten wprowadził prawdziwy zamęt wśród swojej konkurencji. Warto się zainteresować tą marką.
Biała15

Postautor: marciniak » 03 sierpnia 2018, 14:20 - pt

Przy okazji polecam też rzucić okiem na kosmetyki z korei. Dziewczyny są zachwycone tymi produktami. Wiele świetnych opinii czytałam na blogach. Może faktycznie warto się nimi bliżej zainteresować?
marciniak

Postautor: domi78 » 15 sierpnia 2018, 07:21 - śr

Czy ktoś ma problem z suchą cerą ? Ja zmagam się z tym od dawna. Podejrzałam u mojej kuzynki kosmetyki Calluna Medica. Zapytałam więc, jak one się sprawdzają. Powiedziała, że koniecznie muszę sobie też zamówić, bo ten naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy nie ma sobie równych. Łagodzi podrażnienia, nawilża głęboko i jest dosłownie stworzony z myślą o przesuszonej i wrażliwej skórze. Zatem też go sobie kupię
domi78

Postautor: Magdula88 » 16 sierpnia 2018, 11:26 - czw

Stawiacie na kosmetyki naturalne? Od jakiegoś czasu jest moda na takie kosmetyki i bardzo mnie to cieszy, bo są one coraz łatwiej dostępne. Też nie kosztują raczej duzych pieniędzy, oczywiście jeżeli wiecie jakie marki wybierać. Zobaczcie sobie również praktyczny ranking kosmetyków na https://drogerialilaroz.pl/ranking-kosm ... aturalnych Myślę, że pomoże wam to w wyborach zakupowych. Ja już parę propozycji z tego rankingu wypróbowałam.
Magdula88

Postautor: anielka » 17 sierpnia 2018, 22:12 - pt

brzózka pisze:To najepiej będzie jak zapytasz dermatologa, on Ci doskonale odpowie jakim kosmetyków powinnaś używać a jakich nie. Jak u mnie były momenty że miałam starasznie przesuszoną skórę to nie wiedziałam co mam robić żeby sobie pomóc. Dopiero wizyta właśnie u dermatologa, który zalecił mi zabiegi na twarz i nakładanie dwa razy dziennie kremu Cetaphil Ps Lipoaktywny. Teraz moja cera wygląda o niebo lepiej.

Ja uzywam jeszcze tego dermoprotektora MD i emulsji do mycia i musze przyznac, ze efektami jestem zachwycona. To faktycznie jedyne kosmetyki, ktore nie powoduja u mnie uczulen, a wrecz pomniejszaja powstale juz podraznienia.
anielka

Postautor: poniedziałkowa » 20 sierpnia 2018, 09:12 - pn

Kosmetyki to ja kupuję w aptece przeważnie. Już dawno za mną jest ten etap kiedy kupowałam różności i testowałam. Moja cera już się do tego nie nadaje, dlatego teraz uspokajam ją odpowiednimi kremami nawilżającymi jak i ostatnio kremem Remescar https://remescar.pl/ na delikatną skórę pod oczami
poniedziałkowa

Postautor: brodusia » 25 sierpnia 2018, 18:01 - sob

Kosmetyki to ja kupuję w aptece przeważnie. Już dawno za mną jest ten etap kiedy kupowałam różności i testowałam. Moja cera już się do tego nie nadaje, dlatego teraz uspokajam ją kremem Cetaphil PS Lipoaktywny
brodusia

Postautor: fiona45 » 15 września 2018, 20:47 - sob

Ja używam różnych kosmetyków o różnym składzie, ale naturalnych. Nie uczulają, dobrze się wchłaniają i działają. Ostatnio nawet próbowałam naturalnego żelu do higieny intymnej https://kosmetykinaturalne24.pl/pl/c/Hi ... tymna/5090 i jestem mega zadowolona. Nie mam infekcji żadnych od kiedy zaczęłam stosować go i pięknie pachnie.
fiona45

Postautor: ziaja03 » 21 września 2018, 19:23 - pt

A jakich kosmetykow używacie pod prysznicem? mnie zainteresowała oferta jaką prowadzi firma https://www.le-petit-marseillais.pl/zel ... ski-granat Jest tutaj naprawdę dużo bardzo skutecznych dla zdrowia naszej skory żeli pod prysznic. Działają regenerująco, nawilżając i ujędrniając skorę. Na pewno warto sie będzie zapoznać z całą ofertą jaką przedstawia ta firma. Jest tu szeroki wybór i bardzo okazyjne ceny za produkty.
ziaja03

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne