Podróż autobusem z psem?

Dyskusje na różne tematy

Re: Podróż autobusem z psem?

Postautor: Mody » 12 lutego 2018, 03:08 - pn

mi to nie przeszkadza tylko jak pies jest blisko właściciela i jest spokojny
Mody

Postautor: Winoxi21 » 13 lutego 2018, 17:18 - wt

Ja nie jeżdżę z psem autobusem i powinno być to zabronione.
Winoxi21

Postautor: kasunka » 13 lutego 2018, 21:41 - wt

wesoła podróż z moim pieskiem jest jak do wszystkich skacze :)
kasunka

Postautor: xihut » 13 lutego 2018, 21:51 - wt

Według mnie lepiej zainwestować w taksówkę - https://itaxi.pl/. Wiele oczywiście zależy od psa, jednak wiele zwierząt będzie bardzo się stresować podczas jazdy autobusem. Również nei zawsze pozostali pasażerowie będą przychylnie patrzeć na czworonoga w podróży. Warto unikać kłopotów i nieprzyjemnych sytuacji.
xihut

Postautor: Magdula88 » 26 lutego 2018, 14:31 - pn

Ja bym na pewno tego mojemu psu nie zrobiła. W sumie też innym pasażerom też, bo podróżowanie w autobusie, a którym jest pies na pewno nie należy do najprzyjemniejszych. Ja mojego psa zawsze zostawiam w domu, ale jest to też taki niemały pies. Kupiliśmy labradora szczeniaka. Teraz w sumie już sporo wyrósł, ale dalej jest młody i głupi. Mamy świetną do niego karmę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-2515 Jest to sucha karma, ale z kurczakiem.
Magdula88

Postautor: ismart6 » 10 marca 2018, 11:31 - sob

Szczerze to ja nie wiedzę w tym żadnego problemu
ismart6

Postautor: dosimat » 16 marca 2018, 23:25 - pt

Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań do takiej podróży
dosimat

Postautor: rukola » 16 stycznia 2019, 16:18 - śr

Lipka33 pisze:Co zrobić, aby przebiegła bez zbędnych komplikacji? I czy pies musi mieć swój bilet?

Z tego co wiem to mały pies, któego możesz trzymać w transporterze pod nogami lub na siedzeniu nie musi mieć biletu. Co innego duży piec, który zajmuje więcej miejsca. Ale dla pewności zawsze możesz na stronie https://dworzeconline.pl/ znaleźć kontakt do przewoźnika lub do biura i po prostu dopytać, żeby uniknąć nieprzyjemnej sytuacji. Dzięki tej stronie możesz także kupić bilet, żeby nie musieć później stać w kolejkach. Przynajmniej będziesz mieć pewność że nie braknie dla was miejsca, bo pasażerowie z biletami mają jakby pierwszeństwo:) Nie raz już się spotkałam z podróżującym psem i mnie osobiście to nie przeszkadza.
Ostatnio zmieniony 16 stycznia 2019, 16:19 - śr przez rukola, łącznie zmieniany 1 raz
rukola

Postautor: Strelka » 18 października 2019, 07:34 - pt

Tu najwięcej zależy od tego jak macie wychowanego psa. Jeżeli umie zachować się w takich miejscach to nie powinno być żadnego problemu. Jeżeli ma z tym problem to nie powinniście zabierać ze sobą psa do autobusu. Na pewno też nie brałabym psa na wakacje, niektórzy tak robią, ale ja nie chce się męczyć i swojego psiaka też nie. Zawsze znajduje kogoś z rodziny komu mogę podrzucić pieska. Podróżuje najczęściej samolotem więc też nie będę przecież psa zabierać. Jeżeli planujecie swoje wakacje to zerknijcie na loty do Hiszpanii. Przy pomocy portalu Esky można łatwo znaleźć fajne okazje.
Strelka

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne