Skuteczna reklama firmy.

Dyskusje na różne tematy

Re: Skuteczna reklama firmy.

Postautor: wariatka » 30 stycznia 2021, 13:00 - sob

Dla mnie skuteczną reklamą okazałą się współpraca z agencją http://cnagencja.pl/ która przeprowadziła dla mnie kompletną kampanię marketingu internetowego. Dopasowali całość działań pod moją działalność tak aby dotrzeć do docelowej grupy odbiorców, budując przy tym wiarygodność jak i zaufanie względem mojej marki.
wariatka

Postautor: wawka » 31 stycznia 2021, 22:59 - ndz

Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, wśród których znajdują się potencjalni klienci? Zainteresuj się influencer marketingiem, dzięki któremu zwiększysz sprzedaż i osiągniesz założone cele biznesowe. Polecam ten artykuł http://www.woliszpolish.pl/influencer-m ... skuteczny/ Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy w tym temacie.
wawka

Postautor: ziemowit » 23 lutego 2021, 20:26 - wt

W kwestii reklamy, a szczególnie tej internetowej, według mnie warto zgłosić się do odpowiedniej agencji, bo tu zdziałać można wiele ale i każdy błąd jest dobrze widoczny. Ludzie od http://web-city.pl/ po zapoznaniu się z moją działalnością, dopasowali pomysłowo, kolejne kroki kampanii marketingu internetowego, zwiększając ilość osób zainteresowanych moją ofertą.
ziemowit

Postautor: ziaja03 » 18 maja 2021, 19:10 - wt

Jeśli chcesz zaistnieć na rynku to musisz sobie odpowiedzieć do kogo adresowana jest twoja usługa lub produkt? Jeśli działasz lokalnie to wykorzystaj marketing lokalny i stań się rozpoznawalny w danym miejscu lub mieście. Tak mogą działać na przykład warsztaty mechaniczne. Dobre określenie targetu to podstawa w marketingu.
ziaja03

Postautor: brzózka » 28 maja 2021, 09:47 - pt

Reklama powinna być przed wszystkim dobrana pod naszą działalność, bo czasem mam wrażenie że ludzie na szybko coś wybierają a później są zdziwieni że nie widzą efektów. Moja firma jest ściśle powiązana z OZE, dlatego tutaj trochę czasu mi zajęło zanim wybrałam odpowiednią agencję Marketing Relacji spółka z o. o . Teraz mam super wsparcie i stopniowo zauważam wzrost zainteresowania swoją marką przez klientów.
brzózka

Postautor: Gartowalski » 28 maja 2021, 10:12 - pt

Teraz to chyba najlepszym sposobem na reklamę jest oczywiście skorzystanie z internetu.
Gartowalski

Postautor: kitkaja » 28 maja 2021, 11:48 - pt

Jeśli chodzi o reklamę to należy ją odpowiednio dobrać do profilu działalności naszej firmy. Dla jednego będzie ważna reklama na facebooku a dla innego w lokalnym radiu czy na banerach. Należyty jej dobór to podstawa sukcesu ale tym powinna zająć się już agencja reklamowa. Ta powinna ocenić co należy zastosować i w jakim zasięgu. Mam nadzieję że znajdziesz taką.
kitkaja

Postautor: benefitka » 28 maja 2021, 15:45 - pt

Reklama oczywiście musi być,ale przede wszystkim stawiałaby na uczciwość,rzetelność,to na pewno napędzi klientów.
benefitka

Postautor: radio94 » 30 maja 2021, 19:22 - ndz

Niestety nie każda reklama jest skuteczna, dlatego warto powierzyć ją agencji, która posiada świetne referencje. Ponieważ, to one mogą świadczyć o tym, że ich działania są skuteczne. Z mojej strony, polecam ich https://pl.solvexpand.com/. Potrafią stworzyć skuteczny lej marketingowy, dzięki któremu będziesz miał nowych klientów. Koniecznie sprawdź ich ofertę.
radio94

Postautor: Devil93 » 21 czerwca 2021, 12:57 - pn

W sumie dobrą opcją są namioty handlowe cena nie zawsze również zawiera w sobie jakieś tam dodatkowe reklamowe elementy, ale może się okazać, że i tak będzie. A wtedy macie miejsce sprzedaży, ale także i reklamę. Sporo osób po coś takiego w sumie sięga i dla mnie problem jest prosty. Należy to przemyśleć i zadziałać.
Devil93

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne