chwilówki do domu

Dyskusje na różne tematy

Re: chwilówki do domu

Postautor: k4si4 » 22 lutego 2018, 14:03 - czw

Lepiej unikać chwilówek...
k4si4

Postautor: Blistka » 24 lutego 2018, 20:06 - sob

Wszystko jest dla ludzi. Czasem przecież człowiek może się znaleźć w takiej sytuacji, że taka chwilówka on-line jest wsparciem i wybawieniem z opresji. Oczywiście nie ma co decydować pochopnie i wybierać bez rozeznania się w tym rynku, dlatego świetną pomocą może okazać się strona http://pozyczkivip.pl/. Znajdziecie tam właściwie wszystkich pożyczkodawców, tylko, że ich oferty są przedstawione w jasny, czytelny sposób, tak byśmy od razu wiedzieli która z nich nam najbardziej odpowiada. Właściciel strony na bieżąco dba o to, by oferty które się na niej znajdują były aktualne.
Blistka

Postautor: Ildefons94 » 02 marca 2018, 17:50 - pt

Brałem takie chwilówki na wyjazd do Chełmna. Na http://chelmnopodgora.eu/ znajdziecie najlepszy nocleg jaki może być w tym mieście. Myśle, że nie jedna osoba zdecyduje się na wyjazd w to atrakcyjne miejsce.
Ildefons94

Postautor: theser » 04 marca 2018, 17:21 - ndz

Te chwilówki są najprościej w świecie nieopłacalne. Już lepiej poprosić dobrego znajomego o pożyczkę.
theser

Postautor: Magdula88 » 07 marca 2018, 21:26 - śr

Różnie to bywa z budżetem rodzinnym. Czasami zdarzają się sytuację, w których brakuje nam pieniędzy na różne rzeczy w domu. Szybki remont, wyprawka dla dziecka itp. Na takie sytuacje najlepsze będą niewielkie pożyczki na raty. Mnie już parę razy uratowały szybkie pieniądze, które dostałam od firm pozabankowych. U takich firm możecie dostać pieniądze niemalże natychmiastowo oraz bez zbędnych zobowiązań i zaświadczeń.
Magdula88

Postautor: theser » 12 marca 2018, 18:20 - pn

Hm... A co z takim rankingiem https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe ? Warto się sugerować tym zestawieniem?
theser

Postautor: sandersania » 21 marca 2018, 14:31 - śr

a czy takie kredyty można brać na co się chcę? Ja chciałam kupić do domu meble ze stali nierdzewnej, ale nie mam pieniędzy i myślę nad kredytem. Będę wdzięczna za odpowiedź.
sandersania

Postautor: Grabdaw » 21 marca 2018, 14:35 - śr

Ja bym nie wziął chwilówki, szkoda potem oddawać kilka razy więcej kasy :D
Grabdaw

Postautor: oewonga » 27 marca 2018, 17:54 - wt

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
- Elastyczności i kontroli,
- Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=zgora.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: aniaola37 » 05 kwietnia 2018, 10:33 - czw

w mojej sytuacji taki kredyt na firmę na start jest jak zbawienie... No ale dalej nie mogę podjąć ostatecznej decyzji co do tego o jaką kwotę wnioskować i w jakim trybie. Niestety, podejmowałam już w życiu prostsze decyzje...
aniaola37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne