Związek na odległość? Jak przetrwać?

Dyskusje na różne tematy

Związek na odległość? Jak przetrwać?

Postautor: Małoząb » 23 października 2017, 14:32 - pn

Pytam, bo mojego kuzyna i jego dziewczynę prawdopodobnie czeka rozłąka. To dość poważna decyzja związana z pracą. Być może będą zmuszeni krążyć od przyszłego roku między Toruniem Warszawą. Osobiście uważam, że to będzie zgubne dla ich związku, ale kuzyn twierdzi, że taka okazja na zatrudnienie raczej mu się nie powtórzy.
Małoząb

Re: Związek na odległość? Jak przetrwać?

Postautor: Lipka33 » 23 października 2017, 16:18 - pn

Bez paniki :) Akurat między Toruniem i Warszawą kursuje takie połączenie, więc jeżeli tylko dobrze się zorganizują - poradzą sobie. Gorzej gdyby był to np Londyn.
Lipka33

Postautor: Arancia<3 » 24 października 2017, 08:41 - wt

Też mi się wydaje, że taka odległość jest jeszcze 'do zniesienia'. Rozumiem, że to sytuacja tymczasowa i kiedyś ta rozłąka dobiegnie końca?
Arancia<3

Postautor: wiktoria » 24 października 2017, 11:35 - wt

Myslę,że taka odległość to żadnen problem. wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak często będą się oni widywać.
wiktoria

Postautor: FrankieeFran » 19 grudnia 2017, 09:56 - wt

To nie jest jeszcze związek na odległość :P Moja znajoma znalazła świetnego faceta oddalonego ponad 500 km od niej na portalu randkowym https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne Przetrwali parę lat w takim związku bo wiedzieli, ze w końcu zamieszkają razem i wszystko jakoś dobrze sie potoczyło :) Myslę, że są szanse na takie związki, więc nie poddawaj się i patrz dobrze w przyszłość
FrankieeFran

Postautor: bura_g » 19 grudnia 2017, 15:12 - wt

Ja bym się nigdy nie pisała w związek na odłegłość. Osobiscie wychodzę z założenia, że uczucie jest w stanie przetrwać tylko wtedy, kiedy przebywa się z drugą osobą.
bura_g

Postautor: Tereska_N » 21 grudnia 2017, 12:07 - czw

Taki związek ma szanse moim zdaniem tylko wtedy, kiedy w końcu zamieszkacie razem. Wiecznie na odległość się po prostu nie da...
Tereska_N

Postautor: mczay » 03 sierpnia 2018, 21:49 - pt

Jeśli się kochacie, na pewno dacie radę! Ja, gdy byłem sam, skupiłem się na walkę z kompleksami. Największym z nich był niewielkich rozmiarów penis. Jak go powiększyć dowiedziałem się ze strony internetowej http://abc-potencji.pl/powiekszanie-pen ... we-porady/ na której opisano, w jaki sposób powiększyć swoje prącie (jak widać, nie jest to tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać).
mczay

Postautor: Vinop » 25 października 2018, 08:41 - czw

Interesuje mnie w sumie, jak w takim związku wygląda kwestia z zaręczynami… Czy dokonuje się ich jeszcze kiedy parę dzieli odległość, czy może dopiero decydują się oni na zaręczyny po wspólnym zamieszkaniu? O ile w związku „lokalnym”, że tak to nazwę (w kontraście do „na odległość”) sprawa często wygląda o wiele prościej (choć też jest daleka od prostej, o czym zresztą można się przekonać czytając ten artykuł: https://aclari.pl/poradnik/po-jakim-cza ... -moment_42 ), tak w związku na odległość wydaje mi się być to o wiele bardziej problematycznym zagadnieniem.
Vinop

Postautor: xihut » 06 grudnia 2018, 19:51 - czw

WEdług mnie warto jest zadbać o to, żeby wykorzystać dobrze spotkania, gdy już będziecie się widzieć ;) Poszukaj inspriacji na http://redtube.net.pl - możesz wykorzystać taką inspiracje w praktyce, a dzięki temu zaskoczyć drugą połówkę ;)
xihut

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne