pożyczka online

Dyskusje na różne tematy

Re: pożyczka online

Postautor: Brat » 07 stycznia 2018, 20:02 - ndz

Ja szukam zawsze w rankingach w Internecie. Na przykład warto się zastanowić nad czymś stąd https://finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe/
Brat

Postautor: sefyk » 08 stycznia 2018, 00:49 - pn

jakś ściema
sefyk

Postautor: aniaola37 » 11 stycznia 2018, 18:58 - czw

Jakbyś chciał pożyczyć bez wychodzenia z domu np. kilka tysięcy złotych to zobacz sobie ofertę na stronie https://bosspozyczka.pl/pozyczka-dla-fi ... swiadczen/ bo z tego co widzę mają nawet dość ciekawe propozycje. Piszą też że do pożyczenia nie potrzebne CI są żadne zaświadczenia. A pieniądze wysyłają nawet tego samego dnia, więc możesz się zainteresować ich ofertą bo wygląda to dość sensownie
aniaola37

Postautor: TenisoWIEC » 12 stycznia 2018, 01:31 - pt

ja to w ogóle nie pożyczam pieniędzy
TenisoWIEC

Postautor: nesinka » 15 kwietnia 2018, 11:20 - ndz

Moim zdaniem taka pożyczka nie jest dobrym wyborem. Ja skłaniam się zdecydowane w stronę np. karty kredytowej - mamy kontrolę nad swoimi wydatkami i "bierzemy" tylko tyle pieniędzy ile nam potrzeba. Wczoraj dość sporo przeczytałam o tym temacie na jednej ze stron - jeśli jesteś ciekaw zobacz tutaj. Każdy oczywiście wybiera formę jaka najbardziej mu odpowiada dlatego warto zorientować się dokładnie jakie są zasady w poszczególnych możliwościach.
nesinka

Postautor: Kalina1 » 15 kwietnia 2018, 22:59 - ndz

Jesli chodzi o takie pożyczki to polecam Lendon. Pierwsza pożyczka do 2500 zł jest bez oprocentowania. Kolejne są już z bardzo niskim ,mnie parę razy uratowali z dna finansowego. Polecam przejrzeć ich ofertę na https://www.lendon.pl/
Kalina1

Postautor: SteffAnja » 17 kwietnia 2018, 10:10 - wt

Szybko, wygodnie i sprawnie, co trzeba jeszcze żeby przekonać się do takich pożyczek :D Ja już parę razy tak pożyczałam pieniadze i muszę powiedzieć, że jest to bardzo wygodna opcja :) Pożyczają w kredyt123 opinie w niecałe 15 minut możecie spokojnie dostać kredyt. Pracują też tam świetni konsultanci, którzy pomogą dosłownie w każdej sytuacji.
SteffAnja

Postautor: praeG » 17 kwietnia 2018, 20:32 - wt

Widzę, ze każdy poleca inną firmę i na co się tutaj zdecydować... Ciężko powiedzieć. Ja przed chwilą znalazłem ciekawe promocje pożyczkowe, które oferuje strona pozyczkowe-promocje.pl. Myślę, że stamtąd coś wybiorę, jednak chętnie dowiem się od Was co sądzicie o tych propozycjach. Myślicie, że to rzeczywiście opłacalne ?
praeG

Postautor: Zabak33 » 23 kwietnia 2018, 08:07 - pn

Nowa oferta pożyczkowa na https://aasadlabiznesu.pl/ to atrakcyjne warunki, które z pewnością przyciągną wielu klientów. Firma udziela pożyczek ratalnych na dosyć wysokie kwoty, jak na pożyczki pozabankowe. Można pożyczyć nawet 10 tysięcy złotych na 24 miesiące. Proste zasady udzielania pożyczek oraz ich późniejszej spłaty to zalety, z których coraz chętniej korzystają klienci firm pożyczkowych. Warto zaufać sprawdzonemu pożyczkodawcy.
Zabak33

Postautor: marta » 24 kwietnia 2018, 11:19 - wt

Dla mnie lepszą opcją są banki które mają o wiele tańsze pożyczki. W Raiffeisen Polbank można dostać pożyczkę nieoprocentowaną i spłacać na spokojnie przez 2 lata. Rrso to tylko 2,88%
marta

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne