pożyczka internetowa

Dyskusje na różne tematy

Re: pożyczka internetowa

Postautor: Bawaria » 29 października 2018, 16:04 - pn

AASA najlepszą firmą pożyczkową.. !
Bawaria

Postautor: LadyInBed » 11 grudnia 2018, 11:44 - wt

Pożyczka chwilówka to super rozwiązanie w nagłej potrzebie. Korzysta z niego coraz więcej osób: https://www.latwykredyt.pl/blog/pozyczk ... j-sytuacji . Mnie udało się znaleźć ofertę 0% i oddałam dokładnie tyle ile pożyczyłam.
LadyInBed

Postautor: Edavi45 » 11 grudnia 2018, 18:08 - wt

sam zastanawiam sie by skorzystac z tego
Edavi45

Postautor: egon » 11 stycznia 2019, 14:31 - pt

Z tymi chwilówkami jest różnie. Wszyscy chwalą, bo przecież nikt się nie przyzna, że popełnił życiowy błąd. Ja też się nie przyznam, bo wolę wziąć pożyczkę w banku Raiffeisen, która jest nieoprocentowana i mogę ją na luzie spłacać przez 2(!) lata. Nie jest darmowa, bo trzeba zapłacić prowizję, która wynosi 2,99% od pożyczonej kwo
egon

Postautor: unama » 11 stycznia 2019, 16:38 - pt

Jak będziesz sprawdzać różne opcje to zobacz jeszcze co mają na 24pozyczka.pl tam jest oferta colorcredit też dość znana. Możesz zobaczyć, porównać i sprawdzić czy to jest w ogóle dla Ciebie. Jeśli Ci to będzie odpowiadać to umówisz się na spotkanie albo wypełnisz formularz online i wtedy może zrobią to przez internet.
unama

Postautor: wojciechkatalog » 14 stycznia 2019, 15:36 - pn

Zasadniczo lepiej nie brać, lepiej popracować trochę dłużej, troszkę zoptymalizować wydatki i zaoszczędzić, zamiast pożyczać na lichwiarski procent. Oczywiście, nie zawsze to możliwe, ale wzięcie pożyczki jest na tyle łatwe, że dość szybko można się wpuścić w spiralę zadłużenia...
wojciechkatalog

Postautor: płaczka » 24 stycznia 2019, 00:21 - czw

z pożyczek internetowych korzystałam kilka razy, jak na razie najbardziej mi odpowiada oferta i sposób udzielania firmy Kredyt OK. bardzo szybko można dostać pieniądze a sposób spłaty dopasowany jest do możliwości. Bezproblemowo, bez zbędnych formalności. Rzetelnie, z fachową pomocną obsługą. Tak jak wszędzie być powinno. Ale niestety nie jest.
płaczka

Postautor: tolka » 07 lutego 2019, 18:26 - czw

Trzeba przyznać, że taka pożyczka internetowa jest bardzo wygodna. Jedna z ciekawszych ofert o których słyszałam znajduje się na stronie https://kokos.pl/ , pieniążki na dowolny cel można szybko i sprawnie pozyskać
tolka

Postautor: osiner4 » 11 lutego 2019, 04:58 - pn

Słuchajcie, a czy ktoś z was korzystał może z oferty kredytowej tej firmy www.aasadlabiznesu.pl ? Z tego co widzę to mają na prawdę korzystne warunki i oprocentowanie praktycznie jak w banku. Wydaje mi się, że warto wziąć pożyczkę włąśnie u nich. A co wy o tym sądzicie?
osiner4

Postautor: Bartlomiej28 » 14 lutego 2019, 16:01 - czw

Moja zasada nr 1 - nigdy nie ufać bankom. Pozostaje tylko wybrać ten bank, w którym oferta jest najmniej szkodliwa, a może nawet pomóc. Z tego powodu, zanim wybiorę się do jakiegokolwiek banku, porównuje sobie ich oferty za pomocą kalkulatora - https://www.expander.pl/porownywarka/.
Bartlomiej28

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne