Aranżacja salonu

Dyskusje na różne tematy

Re: Aranżacja salonu

Postautor: Anika » 31 października 2017, 19:31 - wt

Moim zdaniem przede wszystkim w salonie nie może być mowy o nudzie. Dlatego też bez wątpienia ciekawym rozwiązaniem do tego pomieszczenia mogą okazać się fototapety z http://fototapetyinfo.pl/ . To co je wyróżnia, to przede wszystkim stosowana przy ich wytwarzaniu technologia HP Latex III generacji. Przede wszystkim jest ona bezpieczna zarówno dla naszego zdrowia, jak i środowiska. Nie wykorzystuje się w niej szkodliwych dla naszego zdrowia barwników. Natomiast tego typu tapety przez bardzo długi czas zachowują piękne odcienie.
Anika

Postautor: KasiaJo » 06 listopada 2017, 16:04 - pn

Ja właśnie rozglądam się za nowym mieszkaniem i chyba znalazłam idealne apartamenty na sprzedaż wrocław, które wydają się być idealne! A w środku jest świetna przestrzeń, którą można cudownie zaaranżować. Chociaż zastanawiam się jeszcze nad opcją wykończenia pod klucz, bo jak czytam o tych remontach i wybieraniu wszystkiego, to się zastanawiam czy się do tego nadaję :)
KasiaJo

Postautor: Arancia<3 » 01 grudnia 2017, 15:39 - pt

A masz już ekipę od malowania? Bo jakby co oni zajmują się malowaniem ścian w Katowicach i są dobrze w swoim fachu. Także jeżeli tylko pasuje Ci lokalizacja, warto rozważyć ich usługi.
Arancia<3

Postautor: snowjon » 03 grudnia 2017, 21:14 - ndz

Tapety, to bardzo dobry pomysł. Sam w domu też mam coś takiego. Do małych przestrzeni i wszędzie, gdzie chcecie stworzyć wrażenie głębi świetnie sprawdzają się fototapety 3D. W tym temacie najlepiej wybierać sprawdzone sklepy z dobrymi opiniami. Dla mnie taką pozycją jest niewątpliwie https://www.dekoran.pl/413-fototapety-3d znany sklep z akcesoriami dekoracyjnymi tego typu.
snowjon

Postautor: Eryk145 » 08 grudnia 2017, 10:51 - pt

no racja
Eryk145

Postautor: Mustella » 16 grudnia 2017, 15:31 - sob

Teraz w nowoczesnych salonach królują fototapety.Nie są to zwykłe fototapety ale takie dzięki którym optycznie powiększymy nasze pomieszczenie,albo sprawimy,że będzie szersze,wyższe.To łatwy do osiągnięcia trik,a jakże skuteczny.Nowoczesne,modne fototapety oferuje sklep https://www.fototapeta24.pl/
Jest to miejsce,w którym znajdziemy spory wybór fototapet w różnych wzorach,świetnie sprawdzających się w salonie urządzonym w nowoczesnym stylu, ale też w każdym innym,sprawiają że wnętrze jest przytulne,stylowe i eleganckie.
Mustella

Postautor: marciniak » 22 grudnia 2017, 11:02 - pt

Dekoracje ścienne też są moim zdaniem bardzo ważne. Mój mąż jest wielkim fanem gier i zastanawiam się właśnie, jak udekorować salon. Chciałabym jakoś nawiązać do jego pasji i póki co trafiłam na artykuł na ten temat: https://nietylkogry.pl/post/ciezkie-zycie-fana/. Jak myślicie, czy efekt faktycznie będzie taki ciekawy?
marciniak

Postautor: SayMyName3 » 23 grudnia 2017, 00:27 - sob

Według mnie bardziej będą pasowały szare
SayMyName3

Postautor: fahaj » 27 grudnia 2017, 14:13 - śr

chciałbym zaaranżować salon w stylu nowoczesnym, jak najlepiej to zrobić?
fahaj

Postautor: Aligator » 05 stycznia 2018, 10:40 - pt

Możliwości jest wiele, choć osobiście postawiłbym w takim przypadku w dużej mierze na minimalizm. Taki styl idealnie współgra z nowoczesnym wystrojem i naprawdę się wyróżnia. Wypadałoby też pomyśleć o zastosowaniu jakichś dekoracji. Myślę że warto postawić na jakieś interesujące naklejki do salonu wykonane w stylu abstrakcyjnym, który w moim mniemaniu pasowałby do nowoczesnego stylu. ;)
Aligator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne