Strona 1 z 32

Aranżacja salonu

Post: 03 października 2017, 22:43 - wt
autor: maślanka
Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad aranżacją mojego salonu, mam takie meble: milemaison.pl/meble-prowansalskie-montreux-soft-grey i myślę czy będą pasowały do tego koloru abrdziej bezowe czy szare ściany? Jak myślicie?Dodatki chciałam czarne zrobić

Re: Aranżacja salonu

Post: 08 października 2017, 13:49 - ndz
autor: Tosia
Ja uwielbiam szare ściany, później bardzo łatwo dobrać do nich różne dodatki. Ja zazwyczaj wszystkie dodatki kupuję tutaj pm-m.pl można znaleźć wszystkie dodatki w bardzo niskich cenach. Albo nawet wykorzystać je i zrobić coś fajnego samemu! Bardzo polecam :)

Re: Aranżacja salonu

Post: 09 października 2017, 08:23 - pn
autor: Vinop
Ja zawsze szukam pomysłów w internecie. Dla tych co mają salon połączony z kuchnią polecam artykuł https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/aran ... -z-kuchnia Salon z kuchnią i kuchnia z salonem – to coraz częściej spotykana w polskich wnętrzach kombinacja. Z czego to wynika? Zmieniły się formy spędzania wolnego czasu, a jednocześnie nasze podejście do aranżacji. Kuchnia stała się miejscem, w którym możemy realizować swoje pasje i zainteresowania. Gotowanie przestało być żmudnym i uciążliwym obowiązkiem, odkryliśmy w tym sporo przyjemności! Przyjemności, którą warto się dzielić – z innymi domownikami oraz gośćmi. Połączenie kuchni i salonu stało się zatem obowiązkowe: możemy jednocześnie gotować i prowadzić rozmowę, kroić warzywa i dolewać kawy swoim gościom. Integracja obu pomieszczeń czy stref powinna być dokładnie zaplanowana i przemyślana. Pomogą nam w tym zarówno meble o podobnym charakterze czy wykończeniu, jak i przemyślane kolory ścian. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby połączyć dwie lub więcej barw.

Re: Aranżacja salonu

Post: 10 października 2017, 11:58 - wt
autor: Rusałka
Mi się bardzo podobają szare ściany. Własnie zabieram się za malowanie salonu i chce mieć takie kolory. Zawsze mi się szarości podobały, poza tym do szarego pasuje praktycznie wszystko. Myślałam też o szarych/czarnych meblach ale ostatecznie wybrałam meble w kolorze naturalnego drewna. Takie drewniane meble można kupić w sklepie internetowym Urok Drewna https://www.urokdrewna.pl/szafy-witryny . Oferuję meble z litego drewna, solidne i bardzo dobrej jakości.

Re: Aranżacja salonu

Post: 10 października 2017, 18:28 - wt
autor: Kamyk
Myślę, że fajnie byłoby się skontaktować z projektantem

Re: Aranżacja salonu

Post: 11 października 2017, 15:29 - śr
autor: Zacjol
Maluj na szaro a dodatki jak najjaśniejsze lub połączenie white/black.

Re: Aranżacja salonu

Post: 11 października 2017, 15:32 - śr
autor: kimmy33
Niedługo wprowadzę się do cudownego mieszkania od Lokum Deweloper - mieszkania wrocław i właśnie projektuję wykończenie salonu. Dlatego też jestem niezmiernie wdzieczny za linki, które tutaj podrzucacie. Dzięki nim zdążyłem już wybrać meble i kolory ścian. Pozdrawiam serdecznie!

Re: Aranżacja salonu

Post: 16 października 2017, 08:44 - pn
autor: zatorowa
Myślę, że aranżacja mieszkania to indywidualna sprawa. Ja raczej nie skupiałabym się na poradach z sieci, a poszukała tego, co faktycznie mi się podoba.

Re: Aranżacja salonu

Post: 16 października 2017, 09:13 - pn
autor: Zacjol
Dlaczego? Sieć pełna jest ciekawych inspiracji,więc warto z nich korzystać. Choć faktem jest by robić to z głową i według własnych upodobań. ;)

Re: Aranżacja salonu

Post: 16 października 2017, 15:50 - pn
autor: Submarine
Dokładnie tak, warto rzucić okiem na jakieś stronki tego typu bo pomysłów jest naprawdę masa