Urządzanie kuchni

Dyskusje na różne tematy

Re: Urządzanie kuchni

Postautor: arema15 » 24 czerwca 2019, 07:54 - pn

Jeśli potrzebujecie mebli kuchennych to bardzo ładne robi firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Mnie ich poleciła znajoma która też u nich zamawiała.Bardzo solidni sa.Przyjechali,wymierzyli,zrobili projekt.Na same meble nie czekałam długo,cenowo też przystępnie. A co najważniejsze mam teraz bardzo ładne i fachowo wykonane meble.
arema15

Postautor: ziaja03 » 27 czerwca 2019, 16:53 - czw

Jak urządzasz kuchnię to rozważ jeden z tych zestawów jadalnianych https://homegarden.com.pl/meble-ogrodowe-jadalniane Pięknie się prezentują i obecnie kosztują o wiele mniej bo są promocje. Przemyśl takie rozwiązanie bo technorattan zawsze będzie w modzie. Ostatecznie przejrzyj ich ofertę na pozostałe produkty i też coś się znajdzie w twoim guście.
ziaja03

Postautor: marciniak » 11 lipca 2019, 09:20 - czw

Trzeba też pamiętać o istotnych elementach takich jak na przykład chlebak. Na stronie https://www.aledobre.pl/9,Akcesoria_kuchenne/2-349,Chlebaki/ znajdziecie duży wybór różnych designerskich chlebaków. Warto rzucić okiem.
marciniak

Postautor: milord » 08 sierpnia 2019, 21:35 - czw

u mnie wlasnie remont dobiega konca :) teraz tylko musimy pokupowac sprzety i bedzie wszystko juz na gotowo :) wlasnie udalo mi sie wybrac super wyciskarke wolnoobrotowa Hurom, jak na taka jakosc cena jest naprawde fajna, mialem ją u rodzicow i jest swietna nie wyobrazalem sobie zeby w moim wlasnym mieszkaniu moglo jej zabraknac
milord

Postautor: Beowolf » 01 października 2019, 10:32 - wt

Sam mam nową kuchnię, a co do mebli to postawiłem na meble na wymiar od JOPP Design. Udało się urzadzić całość dokładnie tak jak planowałem, więc polecam skorzystać z oferty tej firmy.
Beowolf

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne