Szybki kredyt

Dyskusje na różne tematy

Re: Szybki kredyt

Postautor: umsa » 28 maja 2018, 22:30 - pn

A co powiecie o szerokiej ofercie kredytowej w kredyt123 opinie . Posiadają wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów , wiem bo sama jestem jednym z nich. A decyzja podejmowana jest błyskawicznie , bo wstępna już w 5 min.
umsa

Postautor: Faust644 » 29 maja 2018, 09:57 - wt

Jestem zdanaia, że pieniądze najlepiej pożyczać w banku,wtedy mamy pewność że wszystko jest na przejrzystych zasadach. W https://habzafinanse.com.pl/
pomogą znaleźć najlepszy kredyt dopasowany do naszych potrzeb,załatwić formalności. Mi pomogli uzyskać kredyt konsolidacyjny na spłatę właśnie takich pożyczek.
Faust644

Postautor: wawka » 16 czerwca 2018, 13:48 - sob

Taak! Kredyt 123 to świetny wybór. Widzę, że coraz więcej osób słyszało o ich ofercie... i ją polecają. Wcale się nie dziwię. Ja byłam w szoku jak sprawdziłam opinie na temat tej firmy. Wszystkie pozytywne, widać że dbają o swoją klientelę. Szkoda, że reszta firm pożyczkowych nie jest tak uczciwa i rzetelna jak Kredyt 123
wawka

Postautor: xihut » 25 czerwca 2018, 19:12 - pn

Jezli szukasz dobrego kredytu, to sprawdź porównania kredytowe na http://kredytowo.org/ :) Znajdziesz tam opinie na temat różnych ofert, a dzięki temu spośród wszystkich wybierzesz tę najlepszą dla Ciebie ;) To bardzo praktyczne podejście.
xihut

Postautor: Stolpyt » 27 czerwca 2018, 13:41 - śr

Moim zdaniem to jest zadanie dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności i czasu.
Stolpyt

Postautor: arek565 » 23 lipca 2018, 19:28 - pn

Mam problem z kredytem we frankach . Do dzisiaj nie mogę sobie z tym poradzić . Znajomy polecił mi , żebym skorzystał z pomocy franki kancelaria . Jest to radca prawny specjalizujący się w pomocy "frankowiczom" . Sam zastanawiam się czy nie potrzebuje właśnie pomocy specjalisty . Przejrzałem ich ofertę i postanowiłem , że jest to najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji .
arek565

Postautor: iwa88 » 05 sierpnia 2018, 17:10 - ndz

Każdy ma inne dochody, warunki czy historię kredytową, więc otrzymanie kredytu będzie zależne właśnie od powyższych czynników. Warto też zaznaczyć, że oferty co rusz się zmieniają, więc cieżko jest stwierdzić, że konkretnie ta jedna oferta, którą polecacie jest najlepszą. Moim zdaniem, to najlepiej sprawdzić kredyty chrobry i potem podjąć decyzję.
iwa88

Postautor: krystek » 22 sierpnia 2018, 12:39 - śr

Rozumiem, że pisząc o szybkim kredycie, macie na myśli pożyczki ratalne, takie, jak ta: https://kokos.pl/pozyczka-online? Bo chyba wszyscy się zgodzimy, że zaciągnięcie kredytu w banku nie jest wcale takie łatwe i szybkie? A w przypadku takich pożyczek, pieniądze możemy otrzymać nawet w kilkanaście minut.
krystek

Postautor: marta » 19 września 2018, 16:55 - śr

Co niektórzy mylą kredyt z pożyczką ale nie w tym rzecz. Jeśli miała bym wziąć jakiś większy kredyt jak choćby mieszkaniowy to na pewno tylko w banku. Prawdopodobnie byłby to Raiffeisen Polbank bo mają fajną opcję która pozwala 2 razy w roku obniżyć raty o połowę a raz nawet wcale nie płacić.
marta

Postautor: Bartlomiej28 » 14 lutego 2019, 15:58 - czw

Zawiodłem się już w kilku bankach, dlatego teraz wole najpierw porównać sobie wiele ofert (np. przez kalkulator kredytów - https://www.expander.pl/porownywarka/). Teraz przynajmniej wiem, gdzie mam największe szanse dostać kredyt.
Bartlomiej28

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne