Tworzenie imprez

Dyskusje na różne tematy

Re: Tworzenie imprez

Postautor: answer » 17 listopada 2020, 21:07 - wt

Tworzenie imprez to jednak twardy orzech do zgryzienia, bo wymaga nie tylko ogarnięcia, ale także i umiejętności przewidywania. W końcu trzeba zadbać o atrakcję, muzykę, różne rozwiązania awaryjne, jedzenie... W tej ostatniej kwestii to przyda nam się także solidna wypożyczalnia gastronomiczna , która może także zadbać o cały serwis.
answer

Postautor: arek565 » 09 grudnia 2020, 11:13 - śr

Myślicie że warto współpracować z Fotograf Ślubny Wodzisław Śląski ?? ja czytałam na stronie informacje i ofertę. Wydaje mi się naprawdę ciekawa. Ale nie wiem jeśli możecie to bardzo proszę doradźcie mi coś w tym temacie. Jego zdjęcia mi się podobają. A wam?
arek565

Postautor: annak_94730 » 09 grudnia 2020, 18:39 - śr

Jeżeli wasza firma planuje organizację konferencji, eventu itp. to polecam skorzystać z pomocy hostess z Gdańska-https://www.individual.pl/hostessy-trojmiasto/ . Bardzo dobra i profesjonalna agencja!
annak_94730

Postautor: buntowniczka90 » 22 lutego 2021, 12:55 - pn

W sumie organizacja imprezy to niezłe wyzwanie- jak tak człowiek bardziej się zastanowi... W końcu trzeba o tak wiele aspektów zadbać, nieprawdaż? No, ale potem człowiek się cieszy, że jaką tą imprezkę urządził. Na pewno to na co się zwraca uwagę to dekoracje. Także tutaj przyda się butla z helem i solidne, kolorowe balony.
buntowniczka90

Postautor: Sybilla » 11 marca 2021, 19:57 - czw

Fajne przepisy i na imprezy i na co dzień znajdziecie na blogu http://pitraszenie.blogspot.com/ Ja za gotowanie dopiero się zabieram. Dopiero poszłam na swoje i się uczę ale są tu faje przepisy z którymi sobie radzę :)
Sybilla

Postautor: wiktoria » 19 marca 2021, 10:06 - pt

Jak ostatnio urządzaliśmy imprezę formową, to każdy dostał mały upominek na odchodne :) miły gest, polecam coś takiego wprowadzić na eventach :) tutaj znalazłam kilka pomysłowych inspiracji, może komuś się przydadzą: https://www.twojevent.com/eventowy-gift ... i-pomysly/
wiktoria

Postautor: karolinarowek » 23 marca 2021, 22:20 - wt

Jeśli zajmujecie się tworzeniem np. kartek okolicznościowych czy zaproszeń, które są niezbędnym elementem przy organizacji imprez to plotery tnące silhoutette z pewnością będą dobrą inwestycją dla waszej działalności. Z ich pomocą można tworzyć cuda, nie tylko na papierze. Wybór asortymentu jest spory, więc każdy powinien znaleźć coś dostosowanego do potrzeb i możliwości i to w bardzo dobrej cenie.
karolinarowek

Postautor: alfa » 25 kwietnia 2021, 20:11 - ndz

Tworzenie imprez tak od podastaw, to super sprawa. Powiem wam, że ja zawsze , co roku, dla mojego syna na urodziny staram się zorganizować mega fajną imprezę urodzinową. Różnego rodzaju dekoracje czy akcesoria zamawiam sobie z Decomaxparty , mają bardzo szeroka oferte, można u nich kupić wszystko co może nam się przydać do zrobienia dziecku niezapomnianych urodzin!
alfa

Postautor: płaczka » 31 maja 2021, 00:23 - pn

Wesele, rocznice, urodziny - na takich imprezach przede wszystkim słuchajcie liczy się muzyka! Ja pamiętam dobrze wesele mojego brata, zespół nie był niestety strzałem w dziesiątkę i goście zwyczajnie się nudzili... brakowało dla nich atrakcji, nie mieli jak potańczyć dobrze bo się za bardzo nie dało. I nic że jedzenie, sala, to wszystko było super. Dlatego na muzykę patrzcie przede wszystkim. A na wesela można zaprosić prawdziwe gwiazdy, u mojej koleżanki w sierpniu zagrają muzycy z Bayer Full :D będę tam i z przyjemnością ich posłucham. Nie było trudno załatwić, skontaktowała się z nimi po prostu przez stronę internetową.
płaczka

Postautor: rossen » 27 czerwca 2021, 14:18 - ndz

Tak naprawdę zastanawiam się, jak ma wyglądać nasza konferencja warszawa i co my powinniśmy zrobić, by była bezpieczna. Gdzieś czytałam, że można fajne spotkanie online zorganizować i ja o tym mocno myślę. Moim zdaniem będzie to ważne, a już w szczególności dla osób, które w dużej mierze boją się skutków pandemii. Co wy na to? Czy ja mówię dobrze?
rossen

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne