pożyczka dla biznesu

Dyskusje na różne tematy

Re: pożyczka dla biznesu

Postautor: filipinka888 » 25 października 2018, 00:45 - czw

Jak już mamy jakieś problemy w biznesie to warto zaglądnąć na propozycje do Rapida Money . Pomogą długi spłacić, a firmę prowadzić dalej. Teraz jest wiele ciekawych propozycji jak sobie poradzić z takimi różnymi długami. Czym szybciej je spłacimy tym szybciej będzie z głowy.
filipinka888

Postautor: xihut » 02 listopada 2018, 12:22 - pt

Pamiętaj, że pożyczkę trzeba dobrze wykorzystać. Wedug mnie najważniejsza jest inwestycja w odpowiednie procesy usprawniajiące pracę w firmei. Dlatego przynajmniej część pożyczki warto zainwestować w oprogramowanie od https://pl.linkedin.com/company/itmagination ;)
xihut

Postautor: Sunnkredio » 30 listopada 2018, 16:45 - pt

Zawsze można też pomyśleć o szukaniu inwestora - http://inwestycjekapitalowe.com/proces- ... nansowego/ Na pewno jest to dużo prostsze niż uzyskanie jakiejś dotacji, wiadoma sprawa. A aktualnie inwestorów nie brak, więc pomyślcie o takim rozwiązaniu.
Sunnkredio

Postautor: marta » 27 grudnia 2018, 22:31 - czw

Każdy wolałby dostać dofinansowanie zamiast pożyczać, ale tak się nie da. W banku Raiffeisen firma może się starać o kredyt obrotowy zabezpieczony. Nie trzeba zostawiać majątku, bo gwarancję daje BGK.
marta

Postautor: Sunday665 » 07 lutego 2019, 13:36 - czw

Czy jesteś przekonany do zaciągnięcia pożyczki? Będzie to co prawda zastrzyk gotówki, ale przecież trzeba ją spłacić, co może w przyszłości spowodować problemy finansowe. Może lepszym rozwiązaniem będzie zawarcie umowy faktoringu? Dzięki niej firma faktoringowa zapewni Ci płynność finansową, umożliwiającą rozwój przedsiębiorstwa, a w razie niewypłacalności Twoich kontrahentów zajmie się windykacją długu. W artykule: Faktoring – gdzie najlepiej skorzystać z usług faktoringowych? znajdują się bardzo ciekawe informacje na ten temat. :)
Sunday665

Postautor: jajecznica » 17 lutego 2019, 16:38 - ndz

Mam bardzo interesującą ofertę dla wszystkich przedsiębiorców i firm. Jeżeli potrzebujecie pożyczki to ze swojej strony polecam Aasa Dla Biznasu . Na stronie znajdziecie pożyczki dla firm, bez wychodzenia z domu. Wszystko załatwicie online w kilkanaście minut. Sam skorzystałem z ich oferty, przy starcie rozwoju mojej firmy i jestem bardzo zadowowolony, ponieważ pieniadze miałem na koncie juz nastepnego dnia.
jajecznica

Postautor: galinana » 22 lutego 2019, 11:42 - pt

Myślę dokładnie tak samo jak większość moich poprzedników. Warto zamiast pożyczki pomyśleć o dofinansowaniu z UE. W końcu po to są, żeby z nich korzystać. Nie wiem dokładnie na co potrzebujesz środków, ale jest kilka programów dofinansowań, więc myślę, że do któregoś się wpasujesz, m.in. program operacyjny inteligentny rozwój. Sama całkiem niedawno starałam się o pozyskanie dotacji z tego programu, a pomogła mi w tym firma Signum: http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-specjalizacja-czyli-szczegoly-programow-unijnych/. Specjalizują się w pozyskiwaniu dofinansowań unijnych, więc zrobią to za Ciebie profesjonalnie i kompleksowo. Warto się nad tym zastanowić moim zdaniem. :)
galinana

Postautor: zgorka » 30 marca 2019, 13:43 - sob

U siebie w firmie także potrzebujecie pieniędzy na jej rozwój? Tu www.finiata.pl widziałam odnawialną linię finansowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu uda się nam mieć pieniądze w każdej chwili na swoim koncie. Będziemy je spłacać na bieżąco.
zgorka

Postautor: MacieX822 » 01 kwietnia 2019, 10:54 - pn

Nowe maszyny, urządzenia, a czasem i pożyczki na spłacenie zaległych faktur, wypłat dla pracowników. Pożyczki dla firm są bardzo popularne. Tu raczej stawia się na firmy pozabankowe. Jak będziecie takiej szukać to artykuł https://www.zadluzenia.com/pozyczki-poz ... -dla-firm/ na pewno was dobrze naprowadzi na najlepsze pożyczki dedykowane dla firm.
MacieX822

Postautor: EmiSkalska » 14 sierpnia 2019, 09:17 - śr

Decydując się na pożyczkę dla biznesu, warto zrobić dokładną analizę dostępnych na rynku opcji. Przejrzyj wszystkie możliwe rankingi i dopiero wtedy wybierz swój kredyt gotówkowy . Ofert jest bardzo wiele, więc każdy może znaleźć taką, która odpowiada jego potrzebom i możliwościom, a w naprawdę wartościowej firmie, doradcy pomogą załatwić wszelkie formalności i poprowadzą przez procedurę spłat należności
EmiSkalska

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne