problemy zdrowotne

Dyskusje na różne tematy

Re: problemy zdrowotne

Postautor: answer » 16 września 2020, 06:32 - śr

Ja Wam powiem, że u mnie to ciągle jakieś stłuczenia, albo problemy z kośćmi. Już nie wiem, co mam robić. W zasadzie to tutaj, na tej stronie www przeczytałam, gdzie mogę tanio rezonans zrobić i w razie czego jestem pewna, że sprawdzę dokładnie, co się dzieje, ale już mnie denerwują te moje kruche kości. Jeśli nie uda mi się leczyć, to ja już nie wiem, co zrobię.
answer

Postautor: ira23 » 19 września 2020, 19:16 - sob

W moim przypadku nie byłoby źle gdyby nie ból zęba, który jest już nie do wytrzymania. Do tej pory broniłem się przed wizytą w klinice dentystycznej Warszawa ale chyba najwyższy czas zebrać się na odwagę i pójść.
ira23

Postautor: rybcia » 21 września 2020, 10:27 - pn

Gdybyście szukali dobrej apteki to DOZ ma naprawdę świetne oferty. Na dodatek nie było u nich nigdy żadnych problemów z realizacją e-recepty. Jestem zadowolona.
rybcia

Postautor: kitkaja » 21 września 2020, 19:31 - pn

Jak masz problemy zdrowotne to przyczyn może być wiele ale zazwyczaj jest to zła dieta oraz brak ruchu. Często jest to wypadkowa braku witamin i kwasów omega które są bardzo ważne a zawarte są głównie w olejach słonecznikowych i rzepakowych. Jak ktoś chce wiedzieć który olej rzepakowy czy słonecznikowy jest lepszy to wystarczy poszukać w sieci. Najważniejsze to dbać o właściwy poziom witamin i kwasów a zdrowie od razu się polepszy.
kitkaja

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne