problemy zdrowotne

Dyskusje na różne tematy

Re: problemy zdrowotne

Postautor: marta » 27 maja 2021, 13:06 - czw

U mnie się zdarzały problemy zdrowotne, ale odkąd dbam o siebie, jem tylko zdrowe produkty i stosuję proctolact to moje problemy z chorobami odbytu zniknęły, lekarz mówi że ten probiotyk hamuje wzrost chorobotwórczych bakterii, będących przyczyną stanów zapalnych.
marta

Postautor: Moska90 » 27 maja 2021, 20:24 - czw

Niestety, z wiekiem zazwyczaj faktycznie przybywa różnych problemów zdrowotnych. Trzeba jednak wiedzieć, że osoby młodsze też mogą cierpieć na różne bóle. Właśnie dlatego informacje co do tego, wyrostek po której stronie jest w brzuchu powinny być powszechnie rozpropagowane. Dzięki temu będziecie w stanie samodzielnie stwierdzić, jak szybko powinniście wybrać się do lekarza.
Moska90

Postautor: lenta » 29 maja 2021, 16:59 - sob

U mnie problemy zdrowotne były związane z zakażeniem hpv. Niepokoiło mnie to ale lekarz zalecił mi kurację żelem papilocare i udało się go usunąć z szyjki macicy bo cytologia i kolejne badanie to potwierdziło
lenta

Postautor: Rusałka » 30 maja 2021, 16:19 - ndz

Niestety teraz sporo osób ma problemy ze zdrowiem. Przez to całe zamieszanie z pandemią ludzie boją się chodzić do lekarza i to niestety ma bardzo przykre skutki. Nie wiem czy wiecie, że teraz u wielu specjalistów można skorzystać z porady online. Ja ostatnio zasięgnęłam konsultacji kardiologa z poradni MelissaMed https://melissamed.pl/kardiolog . Tam mają bardzo dobrych specjalistów, którzy rzeczowo podchodzą do tematu. Konsultacja online ma wiele plusów - przede wszystkim można z niej skorzystać z dowolnego miejsca, jest bezpieczna i szybsza, bo nie traci się czasu na dojazd do lekarza.
Rusałka

Postautor: kitkaja » 31 maja 2021, 19:10 - pn

Obecnie jak masz problemy ze zdrowiem to większość doradza stosować olejki CBD ze względu na ich właściwości lecznicze i terapeutyczne. Wszystko fajnie tylko ja wolałabym zażywać je pod okiem specjalistów którzy mają już opracowaną terapię i metodykę działań. Znacie jakieś działające kliniki leczące marihuaną medyczną?
kitkaja

Postautor: Wiki823 » 01 czerwca 2021, 09:25 - wt

Bardzo szkodliwa jest bakteria Legionella . Przede wszystkim by zapobiec jej rozwojowi warto zadbać o dobry rekuperator wody.
Wiki823

Postautor: Biała15 » 04 czerwca 2021, 16:07 - pt

Też chętnie skorzystam z terapii olejkami CBD ale pod nadzorem wykwalifikowanej kadry a ofert klinik póki co nie widziałem. Jak ktoś miał ju z styczność to niech poda konkretny namiar bo widać zainteresowanie taką formą leczenia jest duże.
Biała15

Postautor: whiterose » 10 czerwca 2021, 19:59 - czw

monteo pisze:Myślę że warto odwiedzić apteke i zaopatrzyć się w ten środek na kleszcze. Jak wiadomo kleszcze śa bardzo niebezpieczne, a przy ich usuwaniu dochodzi do wyplucia toksycznej śliny co dla człowieka jak i dla zwierząt może się bardzo źle skończyć Ten środek pozwala pozbawić kleszcza funkcji życiowych ( mrozi go ) i za pomoca załączonych końcówek, bezpiecznie go usunać. Można stosować i u dzieci powyżej 3 roku życia. Bardzo wydajny. Usunąć można nawet 40 kleszczy - czego nikomu nie życzę.

O tak całkowicie się tutaj zgadzam z kolegą. Ja planuje w tym roku kupić sobie środki mugga https://muggasklep.pl/2x-mugga-spray-de ... -p-22.html , które są ponoć niesamowicie skuteczne na kleszcze. Dzięki nim zapewnię sobie dobrą ochronę na kilka godzin. Także super...
whiterose

Postautor: ziaja03 » 13 czerwca 2021, 12:06 - ndz

Jak chcesz stosować olejki CBD ale pod nadzorem lekarza to odwiedź klinikę https://releaf.pl/ która ma w ofercie terapie na ich bazie i wszystko to pod nadzorem lekarzy. Poznasz dobroczynne działanie konopi medycznych i nie musisz się niczego obawiać bo będziesz pod opieką lekarza prowadzącego. Wejdź na ich stronę i od razu umów konsultacje gdzie omówisz leczenie.
ziaja03

Postautor: adik » 16 czerwca 2021, 13:51 - śr

Ja teraz też mam problemy zdrowotne i szukam dobrego kardiologa, specjalistę który wie jak prowadzić pacjenta. Polecacie kogoś? Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/kardiolog/ słyszałam od znajomej z pracy że mają dobrych lekarzy, jej mama się tam leczy.
adik

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne