problemy zdrowotne

Dyskusje na różne tematy

Re: problemy zdrowotne

Postautor: sabyy » 20 lipca 2022, 23:32 - śr

najbardziej przerażają mnie problemy, które by mnie mogłyby dopaść na wakacjach, dlatego jak gdzieś wyjeżdżam to pakuję sporą apteczkę. Lubię sporty wodne i pod tym kątem zabieram ze sobą Vaxol, spray super się sprawdza jako ochrona przed uchem pływaka
sabyy

Postautor: bubek » 21 lipca 2022, 18:43 - czw

Jak już rozmawiamy o badaniach, to muszę przyznać, że sama ostatnio zainteresowałam się jak przebiega badanie odbytu. Nie ukrywam, że wiele przydatnych informacji na ten temat znalazłam na stronie https://waskoczopnik.pl/gastrologia/man ... talna.html ,więc jeżeli również chcielibyście się dowiedzieć jakiś ciekawych informacji na ten temat, to koniecznie sobie tam zerknijcie
bubek

Postautor: lulek » 23 lipca 2022, 14:04 - sob

Jeśli chodzi o leczenie, to polecam zapoznać się z ofertą CM Gamma w Warszawie. Z tego co wiem, to podejmują się również operacji kręgosłupa na ul. Broniewwskiego, więc to naprawdę wykwalifikowana i profesjonalną placówka. Nie będziecie żałować, że wybraliście to miejsce na swoje leczenie.
lulek

Postautor: ziaja03 » 03 sierpnia 2022, 00:19 - śr

Jeżeli dopadnie cię przeziębienie to zazwyczaj największym problemem jest męczący katar. Osobiście polecam wykorzystać krople do nosa na katar Nasic bo to świetne rozwiązanie i niezbyt kosztowne. Dzięki nim szybko udrożnisz nos oraz zregenerujesz błonę śluzową. Warto mieć te krople w domowej apteczce tym bardziej że wkrótce będzie sezon przeziębień.
ziaja03

Postautor: whiterose » 03 sierpnia 2022, 20:21 - śr

OJ a mnie to chyba jakaś infekcja złapała, ponieważ mam gęsty żółty katar i jest trudny on do usunięcia... Zastanawiam się - jak sobie pomóc? Co na niego zastosować, aby udrożnić drogi oddechowe... Może mi zasugerujecie...
whiterose

Postautor: Wiki823 » 07 sierpnia 2022, 14:15 - ndz

Borykając się z łuszczycą warto jednak zdecydować się na https://capenergy.pl/luszczyca-skory-le ... rekwencji/ . Dla mnie ten zabieg okazał się bardzo skuteczny także cieszę się, że go wybrałam
Wiki823

Postautor: ksenia456 » 09 sierpnia 2022, 01:45 - wt

Jeśli problemy z sercem, no to oczywiście kardiolog jest w stanie odpowiednio pomóc. Wiem, że na pewno zależy Wam na najlepszej pomocy, więc koniecznie wejdźcie na stronę https://www.kardiologkielce.com/ . Tutaj znajdziecie sobie odpowiednią pomoc specjalistów, dzięki którym zadbacie o swoje zdrowie w 100%.
ksenia456

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne