problemy zdrowotne

Dyskusje na różne tematy

Re: problemy zdrowotne

Postautor: studentna6 » 05 maja 2022, 23:03 - czw

Poszukuję na szybko endokrynologa w Jeleniej Górze. Jak macie jakieś dobre adresy i specjalistów to dajcie znać. Dzięki bardzo!
studentna6

Postautor: rybcia » 12 maja 2022, 10:03 - czw

W trakcie covidu, a także po nim, wiele osób ma problemy z apetytem. Bardzo ważne jest jednak to, aby organizm wspierać - dlatego poczytajcie o nutridrinkach Fresubin i Nutrica . Można zakupić je w aptekach DOZ w świetnych cenach.
rybcia

Postautor: Kasia36 » 25 maja 2022, 21:17 - śr

Ja mam problem z bólem pleców od wielu lat. W końcu zdecydowałam się na wizytę u lekarza ortopedy w Gdańsku. Chciałabym w końcu normalnie żyć bez bólu, jednak nie wiem, czy jest to możliwe. W tym momencie nawet spanie sprawia mi problem.
Kasia36

Postautor: bubek » 26 maja 2022, 00:08 - czw

Jeżeli szukacie profesjonalnego miejsca, w którym wykonacie sobie zabieg lub operację, a także przejdziecie pełnoprawną rekonwalescencję, to koniecznie zajrzyjcie do Centrum Medycznego Gamma, które znajduje się w Warszawie. Posiadają dwie placówki, a w jednej z nich mają szpital. Myslę, że to ogromna wygoda, realizować wszystko w jednym miejscu.
bubek

Postautor: wawka » 06 czerwca 2022, 08:40 - pn

Zdrowie mamy tylko jedno, dlatego należy o nie dbać. Coraz więcej słyszy się, że ludzie korzystają z pomocy psychologów. Nie od dziś wiadomo, że zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. Warto więc pod ręką mieć namiar na sprawdzonego psychologa, jak np https://centrum-terapii.pl/ Mają swój oddział między innymi w Warszawie.
wawka

Postautor: janinka8 » 07 czerwca 2022, 13:04 - wt

Macie może problemy ze stopami? Kogo polecacie ? Bardzo dużo dobrego słyszałam o Centrum Zdrowych Stóp https://www.studio-isabel.pl/podologia-wejherowo Doskonale radzą sobie z diagnostyka i leczeniem. Wykorzystują nowe technologie i mają ogromna wiedzę w tym temacie
janinka8

Postautor: berta1 » 15 czerwca 2022, 11:02 - śr

Warto też postawić na preparaty naturalne. Wiele z nich znajdziecie na stronie https://www.lekinatury.pl/pl/encykloped ... awloc.html . Uważam, że będzie to bardzo dobry wybór, zioła mają świetny wpływ na nasz organizm.
berta1

Postautor: studentna6 » 21 czerwca 2022, 21:51 - wt

Znajomy lekarz ma problemy zdrowotne, ponieważ przez wiele lat korzystał z nieodpowiedniego fotela. Całkiem niedawno kupił taboret z regulacją wysokości i czuje poprawę pod względem zdrowotnym. Oczywiście, musi teraz uczęszczać dodatkowo do fizjoterapeuty.
studentna6

Postautor: Beowolf » 22 czerwca 2022, 13:37 - śr

Każde problemy zdrowotne należy konsultować z lekarzem, jednak we własnym zakresie możemy zastanowić się jak poprawić nasze zdrowie. Przykładem może być tu wykorzystanie odpowiednich mebli jak krzesła do jadalni, które mogą pomóc na bóle pleców.
Beowolf

Postautor: tolka » 24 czerwca 2022, 09:34 - pt

Najlepiej udać się do lekarza który pokieruje sprawę dalej. Ja w ten sposób wylądowałam u fizjoterapeuty który zalecił ćwiczenia na mój słaby kręgosłup. Nawet mam w planach zamówienie sprzętu do ćwiczeń bo widziałam na kilku stronach typu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... -1068.html dość ciekawe oferty
tolka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne