problemy zdrowotne

Dyskusje na różne tematy

Re: problemy zdrowotne

Postautor: Moska90 » 31 sierpnia 2021, 17:58 - wt

Przecież jest wiele kwestii, o które koniecznie powinniście zadbać w kontekście zdrowia. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... psychiatra i dowiedzieli się, gdzie moglibyście umówić się do konkretnego lekarza. To bardzo duże ułatwienie, które na pewno warto sprawdzić już teraz.
Moska90

Postautor: Kasia36 » 09 września 2021, 14:40 - czw

Ja często mam urazy ze względu na to, że uprawiam sporo sportów. Już nauczyłam się, że pierwsze co, to zdjęcie rtg i USG stawów. O tym drugim mało kto pamięta, a jest tak samo ważne jak rtg. To, że kości są całe, nie oznacza, że nic się nie dzieje.
Kasia36

Postautor: gorski » 12 września 2021, 16:18 - ndz

Zerknijcie sobie koniecznie tutaj https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Ziol ... atury/6992 na zioła do kąpieli. Myśli, że warto dowiedzieć się więcej na ich temat. Jest tam ciekawy i praktyczny sklep, w którym znajdziecie wiele zdrowych produktów. Można tam zrobić kompleksowe i przede wszystkim bezpieczne zakupy. Rozejrzyjcie się w tym miejscu.
gorski

Postautor: Aligator » 13 września 2021, 09:10 - pn

Jeśli mamy problemy zdrowotne, to należy jak najszybciej się z nimi uporać. Należy konsultować się z lekarzem, stosować ortezy czy każde inne akcesoria które pomogą nam w powrocie do zdrowia. I nigdy nie powinno się ignorować zaleceń lekarza.
Aligator

Postautor: bubek » 13 września 2021, 15:25 - pn

Jeżeli chodzi o mnie, to potrzebna mi była rehabilitacja nerwu twarzowego gdańsk. Na szczęście mój syn znalazł dla mnie świetnych specjalistów z centrum diagnozy i terapii neurologopedycznej. Znajdziecie ich na stronie internetowej cditn.pl. Moim zdaniem warto im zaufać. Rozległa oferta, doświadczeni specjaliści i miła obsługa. Czego chcieć więcej?
bubek

Postautor: lulek » 13 września 2021, 15:47 - pn

Wiecie co, myślę, że jeżeli ból utrzymuje się już dłuższy czas, to wypadałoby to konsultować z jakimś specjalistą. Jeśli chodzi o mnie, to ja mam zaufanie do CM Gamma na Żoliborzu. Panuje tam bardzo miła atmosfera, można wykonać szereg specjalistycznych badań, a opieka medyczna jest na najwyższym poziomie.
lulek

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne