problemy zdrowotne

Dyskusje na różne tematy

Re: problemy zdrowotne

Postautor: sabyy » 17 czerwca 2021, 20:13 - czw

jako uzupełnienie diety w błonnik i białko dobrą opcją są nutridrinki, kupuje dla bliskiej osoby w DOZie Fresubin. Mozna go traktować jako samodzielny posiłek lub jako dodatek uzupelniajacy
sabyy

Postautor: marta » 17 czerwca 2021, 20:41 - czw

Jeśli chodzi o zdrowie to wiadomo że zaparcia to jest bardzo nieprzyjemna dolegliwość ale u mnie wystarczy xenna extra comfort i parę suszonych moreli i mam po problemie :)
marta

Postautor: wallisa » 18 czerwca 2021, 08:54 - pt

Nie, z takimi rzeczami nie miałam nigdy problemu ale za to okazało się że mam endometriozę. Jestem pod opieką specjalistów ze szpitala Medicover i w razie potrzeby mogę też liczyć na zabieg jej usuwania najnowocześniejszymi metodami
wallisa

Postautor: Moska90 » 19 czerwca 2021, 21:04 - sob

W takich tematach nie powinniście w żadnym aspekcie ryzykować. Właśnie dlatego jeśli macie konkretne zalecenia od lekarza, to po prostu je zrealizujcie. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat poszczególnych leków, to najlepiej zajrzyjcie do https://ktomalek.pl/lekki-stosowane-w-n ... i/k-1260/1 i przekonajcie się, na co zwracać uwagę w przypadku danego preparatu.
Moska90

Postautor: Kasia36 » 22 czerwca 2021, 13:33 - wt

U mnie ważną rolę w procesie leczenia odegrała fizjoterapia zespołu cieśni nadgarstka. Dzięki temu ból zmalał praktycznie do zera, a i ruchomość znacząco się powiększyła. Oczywiście lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego najlepiej dbać o prawidłową pozycję w pracy.
Kasia36

Postautor: Wiki823 » 25 czerwca 2021, 12:36 - pt

Warto zmienić sposób swojego odżywiania i przejść na zdrowe tłuszcze . Robię tutaj właśnie od niedawna zakupy i świetnie na tym wychodzę bo jest niedrogo.
Wiki823

lenta

Postautor: lenta » 28 czerwca 2021, 08:42 - pn

marta pisze:Jeśli chodzi o zdrowie to wiadomo że zaparcia to jest bardzo nieprzyjemna dolegliwość

Jeśli masz jakieś problemy z końcowym odcinkiem przewodu pokarmowego zapytaj lekarza o probiotyk ProctoLact-M, dla mnie jest on tym bardziej wskazany bo to probiotyk proktologiczny ale odkąd go stosuję nie mam już takich problemów jak kiedyś
lenta

Postautor: alicjakruk21 » 28 czerwca 2021, 12:02 - pn

Bardzo częstym problemem zdrowotnym jest alergia np. na kurz. Jest to męczące i wymaga częściowego przeorganizowania swojego życia np. dokładniejszego sprzątania, rezygnacji z zasłon czy dużej liczby poduszek. Na stronie https://www.veronique.pl/domowe-sposoby-na-alergie/ możecie przeczytać wartościowy tekst, który pomoże wam w organizacji mieszkania. Dzięki zastosowaniu niektórych z nich macie szansę na lepszy komfort życia.
alicjakruk21

Postautor: buntowniczka90 » 13 lipca 2021, 11:31 - wt

Dzisiaj to praktycznie każdy na coś już choruje, ma problemy zdrowotne. Ja chociażby od jakiegoś czasu wzmagam się z problemami hormonalnymi. Dlatego teraz planuje zapisać się do centrum medycznego https://www.neomedica.pl/oferta/program ... la-kobiet/ ,ponieważ chciałabym przeprowadzić odpowiednie badania w celu zastosowania odpowiedniego leczenia.
buntowniczka90

Postautor: wawka » 21 lipca 2021, 10:33 - śr

Jeśli macie jakiekolwiek problemy zdrowotne, to najgorszą rzeczą jaką możecie zrobić - to zlekceważyć je. Ja ostatnio zapisałam się na badania profilaktyczne do kliniki https://malaklinika.pl/ i wyszło mi, że mam cukrzycę - mimo że wydawało mi się, że wszystko jest okej. Teraz jestem pod stałą opieką diabetologa.
wawka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne